Sayfa 989/1000 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,905 - 7,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    hayır bu düşşe ne olacak ülkenin yatırım notu ortada :D
    Dolar düştükçe ülke uçacak daha sonra yerli uçağımız uçar

2.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Geçtiğimiz yıl 2 tane ters indikatörüm en tepelerden dolara daldıklarında artık 1 yıl dolarda belimizi doğrultamayız demiştim ama bu kadar kötü olacağını ben bile tahmin edemedim. en fazla tl faizlerinden olurlar diye düşünmüştüm ama adamların parasının yarısı buhar oldu..
    2 yıl sonra 5 yıl sonra 6 ay sonra kaçtan satabilceklerini biliyormusunuz? Belki 4 ten satacaklar belki 14 ten herkes alım satım yapmak mı istiyor belki adamın uzun vadeli çocuğunun eğitim parası.

3. 3 ay sonrasını düşünemeyen ve algılayamayan trollere söyleyecek fazla bir şey yok..

4. Dolardan kaybettiklerimizi altından telafi ederim diye düşünüyordum ama onun da bir bacağı dolarda olduğundan pek telafisi olmadı. Keşke altının onsu euro vb. para birimine endeksli olsaydı daha iyi olurdu.

Yaktın bizi trump

5.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Dolardan kaybettiklerimizi altından telafi ederim diye düşünüyordum ama onun da bir bacağı dolarda olduğundan pek telafisi olmadı. Keşke altının onsu euro vb. para birimine endeksli olsaydı daha iyi olurdu.

Yaktın bizi trump
    Belli orta/uzun vadede mevcut parasal sistemin devam ettirilemeyeceğini düşünüyorum ve o sancılı ortamlarda insanlar fiziki şeylerin kıymetini anlayabilir o zaman altının gerçek değeri ortaya çıkar.Şu an sanal olarak al-sat bir seviyede oynayabiliyorlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,416
    Beyler bu doların bence son durağı 5.65...cok panik yapmayın.gercekler ortadayken....bence 5.70 den döner.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Faiz

20,44 % -6,41
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

8. Seçim öncesi batan geminin malları bunlar edası ile ucuz USD toplama imkanı veriyor yöneticileriniz.

Seçim olmasaydı bu şansınız olmazdı. Yöneticilerinize teşekkür edin!

Ne yapsalar boş. Bu işsizlik oranı ile İmamoğlu seçimi kesinlikle kazanır! Dolar kurunu istedikleri kadar 1-2 gün ezsinler son çırpınışlarla.

Sayfa 989/1000 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •