Sayfa 476/1001 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Garanti, risksiz kazanç tarafındaki grubumuz dar bir banda sıkışıyor gibi,
    Sahsen ben, yatırım sepetini:
    Nkolay %15 sattım
    FIL %15 sattım
    %70 Halkbank finansman bonosu vadesi doldu.
    Yeni dağılımı şu şekilde yaptım;
    %75, Enf End. Vadeli 0 stopaj 23.85% net 367 gün
    %20 Gedik Pörtföy GPG Değişken fon
    %5 TI1 işbankası PPF ( Anlık bozdurabileceğim likit ihtiyaçlar için)

Temmuz -Ağustos içerisinde BIST100 endeksi 85 bin lere doğru veya 90 bin altına gelirse 2 tane banka hissesi alıp orta vadeli satış beklentili olarak tutbayı hedefliyorum. Hisselerden biri kesin ISCTR olur ( hayalim 4.95 seviyelerinden alabilmek ) digerini seçmedim henüz, kırmızılı banka olabilir...

2. Yahu Reis kapı gibi S400 işi bitti aldık, geri dönüş yok diyor; İsrail ve Rum kesimi açıklarına gideceğiz ve orada arama yapacağız diyor; Suriye de varız, varolacağız gerekirse Fırat ın Doğusuna geçeriz diyor; siz faizler düşecek, ya Fed faiz indirirse diye endişe ediyordunuz. iktidarı ile muhalefeti ile Nato dan çıkalım, AB siz yolumuza devam edebiliriz, artık istikbal Doğu da şarkıları söyleniyor ve siz paranızı 1 yıl bağlama derdindesiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    Garanti, risksiz kazanç tarafındaki grubumuz dar bir banda sıkışıyor gibi,

%20 Gedik Pörtföy GPG Değişken fon
    ...
    Geçmişte en az 5 yıllık performansını görmediğim hiçbir yatırım aracına yatırım yapmayı uygun bulmuyorum burada sadece 6 aylık performansı mevcut

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=GPG

4. Hisse senedinde garanti diye bir şey yoktur. Taban taban açarsa nasıl satmayı düşünüyorsunuz?

Dikkat edin mal elinizde kalmasın sonra

5. Dün anl dip yaptı bugün tavan yapar galiba oraya girelim bakalım...

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Dün anl dip yaptı bugün tavan yapar galiba oraya girelim bakalım...
    Bence gtl rekor yapacak...hayirlisi

7. Bugüne kadar 1 yıl süreli ben de vade bağlamamıştım.... bu sefer aritmetik yaptım deneyeyim göreyim dedim. Gün gün hesabımı tutan mukayesesini yapan biriyim. Görecem doğru mu yanlış mı karar almışım...

8. Haklısınız....
    Riski alıyorum... Eral Karayazıcıyı 10 yıldır takip ederim 2 defa da seminerine de katılmışlığım var.
    Muhafazakar , az risk alan bir görüşle pörtföy yönetir, ama yatırım sepetindeki çürük kalemleri ayıklamasını iyi bilir. Öngörülerini yıllardır takip ederim ve güvenirim. Ayrıca kendisi Sadece yönetici Pörtföy Gedik Yatırımın kontrolünde.

Sayfa 476/1001 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •