Special Days Image
Sayfa 73/494 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 577 - 584 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by JAN72 Yazıyı Oku
    garip kardeş, şimdi 20:06 ya 72 bin yazıyorum, senin için burayada yapıştıracam, ama sende bir daha yazmayacaksın söz verdiğin gibi, yada sana başka bir opsiyon, özür dileyeceksin tamam mı?
    Bilader bu öle olmaz yapıştır 2 dakkan kaldı sözünü tut özür dilicem başkasını n emri olmaz

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sen paaydosumun yarım saatini çaldın bir özür dile bari arada bakarım

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    bilader bu öle olmaz yapıştır 2 dakkan kaldı sözünü tut özür dilicem başkasını n emri olmaz

pra-lx1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    20 06 da 72 818 alış var daha neolsun.adam yazıyorum dedi yazdı.

4. Neden yukarılara yazmiyorsunuz emirleri .20 TL ye kim satarki alış yaziyonuz siliyonuz . Hepiniz gurupmusunuz amacınız nedir.70 bin lot emir yazıyım siluyom ne demek .1.5 milyon para emir silip yazmak ne kadar zarar ettiriyor .Dalgamı geciyonuz Jan bey

5. o 72 bin lotu ve çok daha fazla karşılığını borsadan kazandım, ama sizin bu kafa yapınızda olmadığım için kazandım, mevcutta 15 bin lotum var, bu diğer yazdıklarımı eğer gelirse, şirketle uğraşmak için yazdım, sizinle bir ilgisi yok yani, neyse günlük boş işlerle uğraşma limitimi doldurdum, herkes için hayırlısı olsun

Alıntı Originally Posted by JAN72 Yazıyı Oku
    o 72 bin lotu ve çok daha fazla karşılığını borsadan kazandım, ama sizin bu kafa yapınızda olmadığım için kazandım, mevcutta 15 bin lotum var, bu diğer yazdıklarımı eğer gelirse, şirketle uğraşmak için yazdım, sizinle bir ilgisi yok yani, neyse günlük boş işlerle uğraşma limitimi doldurdum, herkes için hayırlısı olsun
    Tamam Jan senden özür dilerim .Alışı çok aşağılara yazınca oraya gelirmi demek istedim.
    Sizin olduğuna inandım
    Çamura gerek yok
    Ama gaz tenekesi demek gelmeyecek bir yere yazdginin anlamı
    Kufurmu hakeretmi
    Yani murat 124 gibi artislik yapar ama arkada kalır hesabı
    20.02 alış emri
    Bu kadar yüklü emri bir aracı kurum girdi sandım aramızdan biri olduğu ihtimali gelmedi hiç
    Hadi calimini yaptın gene 2 milyon portfoy ooook iyisin

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : garip_borsacıı; 22-08-2019 saat: 11:48.

7. Onu bunu boşverin taş gibi hisse hiç düşmüyor

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. problem yok garip borsacı kardeşim, spk nın bu haksız kararı hepimizin kimyasını bozdu, ama malesef ülkemizde böyle haksızlıklar olağan hale geldi, onun için bütün yumurtaları aynı sepete koymamak lazım, umarım bu işte hak yerini bulur

Sayfa 73/494 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •