Sayfa 934/948 İlkİlk ... 434834884924932933934935936944 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,465 - 7,472 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Haziran ayında yeni ankastre fırın tesisi deneme üretimi başlamıştı.

Şahsen ben eylül ekim gibi seri üretime başlama haberi gelir diye geçen ay alıp atmıştım kenara.
    Acaba gelir mi bu aralar seri üretime başlama haberi yada yüklü sipariş haberi?

Yazdıklarım tamamen şahsi tahminlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. 1.40 ustunde kalıkça yön yukarı 1.40 ve 1.60 test etmesi muhtemel olabilir ytd

3. 1.42 ustü ivme oluşabilir ytd

4. Hisse yaklaşık 1.5 yıldan buyana hiç bir hareket yapmadi.Maliyet 1.86 Mustafa lacinin yaptigi tum aciklamalar tv programları bilançoları simdi seri uretim naralari cok yazık inanan yatırımcıları güven konusunda mahcup etti

5.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    1.40 ustunde kalıkça yön yukarı 1.40 ve 1.60 test etmesi muhtemel olabilir ytd
    hareket başlamış 1.45 ustu ivme oluşabilir

6.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Haziran ayında yeni ankastre fırın tesisi deneme üretimi başlamıştı.

Şahsen ben eylül ekim gibi seri üretime başlama haberi gelir diye geçen ay alıp atmıştım kenara.
    Acaba gelir mi bu aralar seri üretime başlama haberi yada yüklü sipariş haberi?

Yazdıklarım tamamen şahsi tahminlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    fırınları gördüm, pek yüklü sipariş alacak gibi görünmüyorlardı

7. Yazıklar olsun grafik teknik, haber, tv programları,ve ihracatt fasa fisoları hepsi hikaye 2 yıldan buyana KY bitirdiler.Yurt dışı fuarlara katılmalar suadiyelerde dükkan açmalar devletten milyonluk teşvik almalar....eeeee olduğu yerde say hisseyi 2,40 lardan 2 yılda 1,10 lara kadar getirdiler.hala bekliyoruz...

8.  Alıntı Originally Posted by Yasko Yazıyı Oku
    Yazıklar olsun grafik teknik, haber, tv programları,ve ihracatt fasa fisoları hepsi hikaye 2 yıldan buyana KY bitirdiler.Yurt dışı fuarlara katılmalar suadiyelerde dükkan açmalar devletten milyonluk teşvik almalar....eeeee olduğu yerde say hisseyi 2,40 lardan 2 yılda 1,10 lara kadar getirdiler.hala bekliyoruz...
    Maalesef borsamızda küçük yatırımcı dostu şirket sayısı bir elin parmağından az....Yatırım Tavsiyesi Değildir....

Sayfa 934/948 İlkİlk ... 434834884924932933934935936944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •