Sayfa 375/494 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Bu hırsızlara bu ********lere, hiç bu fiyattan hisselerimi veresim gelmiyor. Ne yapsam bilemiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by mgokdere Yazıyı Oku
    Bu hırsızlara bu ********lere, hiç bu fiyattan hisselerimi veresim gelmiyor. Ne yapsam bilemiyorum.
    Haklısınız ama yapacak bir şey gözükmüyor.

Yükselen Çelik kap haberi
    Şirketimizin
    30.09.2019 tarihli bilançosunda yatırım amaçlı gayrimenkuller hesabında gerçeğe
    uygun değeri 27.465.000 TL gösterilen Tuzla fabrika binası ve arsasının
    ("Gayrimenkul") satış işlemleri ile ilgili olarak, rayiç bedelin altında
    olmamak kaydıyla altı ay süreyle satış görüşmelerinde bulunmak, satış kararı almak, satışla ilgili her türlü işlem ve süreci gerçekleştirmek üzere Yönetim
    Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı Sn. Barış GÖKTÜRK'e Yönetim
    Kurulu'muz tarafından münferit imzasıyla şirketi temsil etme yetkisi verilmiştir.

Söz konusu Gayrimenkul, Şirketimizin Sermaye
    Piyasası Kurulu tarafından 24.10.2019 tarihinde onaylanan Halka Arz
    İzahname'sinde de belirtildiği üzere, İstanbul Tuzla OSB'de yer almakta olup,
    9.800 m² arsa alanına ve 7.500 m² kapalı alana sahiptir. Gayrimenkulün
    değerleme raporu 23.07.2019 tarihinde TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.
    tarafından yapılmıştır. 2014 yılında Şirketimizin en yakın rakibi...….

Görüldüğü gibi 10 dönüm 27 milyona içindeki binası ile değerlendirilmiş. bizimkiler sudan ucuz, nasıl değerleme yapılmışsa

Şu anda hisseleri TEB yatırıma virman yaptığımızda geçerli olan fiyat halen daha 20,12 TL mi?

4. sözün bittiği yerdeyim 10 yıla yakındır izocamla olan geçmişim . eskiler bilir , bir kaç yıllık yeniler karadumanla tartışmalarımızı bilir . ne oldu karaduman şöyle olacaktı böyle olacaktı . adam o kadar ümit verdi ki ben de satamadım hisselerimi neyse biraz önce aracı kurumumun gönderdiği kağıdı doldurup teb yatırıma gönderttim görürseniz 2779 lot o benimdir .

5.  Alıntı Originally Posted by mercedese180 Yazıyı Oku
    sözün bittiği yerdeyim 10 yıla yakındır izocamla olan geçmişim . eskiler bilir , bir kaç yıllık yeniler karadumanla tartışmalarımızı bilir . ne oldu karaduman şöyle olacaktı böyle olacaktı . adam o kadar ümit verdi ki ben de satamadım hisselerimi neyse biraz önce aracı kurumumun gönderdiği kağıdı doldurup teb yatırıma gönderttim görürseniz 2779 lot o benimdir .
    Karaduman'ın haklı olduğu tek nokta bunların ******** hırsızlar olduklarıydı sanırım.. Ben de veriyim hisseleri gitsin, lanet olsun. Ne yapmam gerekiyor? Teb'i mi arayayım şirketi mi?

6. Burada karadumana laf atanlara bakiyom amaç sadece karalamak olduğunu farkettim yoksa reelde zaten karadumanin fikrrine ters insanlar .
    Mesela merrsedec yıllarca karadumana yahu bırak bu hisseden cacık olmaz insanlara gaz verme gibi ifadelerle yazmış .yani hiçbir zaman Karaduman in sözlerini onaylamamis.
    Diğer Suat oda aynı yahu bu iki kisiide karadumla hisse işlem görürken zaten tam ters gorustelermis.
    Şimdi kalkmış sırf baskı iciin hakkımızı sana helal etmiyoz diye yazmışlar.Siz ona hiç uymamisinizki hep tersi yazmisiniz
    Azıcık inandırıcı olun karadumanin hiçbir sözüyle hareket etmediğiniz açık net .geçmiş yazilarinizdan rahatça anlaşılıyor .
    Sanki Karaduman işlerin buraya gelmesini istermiydi.karaduman bildiğini içinden gelenleri yazmış .sizlerinde onun tam zıttı yazılar yazmisiniz ama nedense hisseyi sürekli kotulemenize rağmen hissede durmuşunuz.Açık ve net ikinizde ayni.
    Karaduman moralini bozma kardeşim .Allah hakkı hak etsin.Başta SPK bu tezgahı kurup isletenlere hakkımız haram olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by mgokdere Yazıyı Oku
    Karaduman'ın haklı olduğu tek nokta bunların ******** hırsızlar olduklarıydı sanırım.. Ben de veriyim hisseleri gitsin, lanet olsun. Ne yapmam gerekiyor? Teb'i mi arayayım şirketi mi?
    Ne yapmamız gerek hisseleri vermek için

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    İmzaladigim form üzerine imzanın yanına yazdim
    Hayırlı olsun cinali hocam

Sayfa 375/494 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •