Sayfa 274/996 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Tcd pörtföy yöneticilerimi değişti acaba.Eski performansından eser yok.Endeksin yatay seyrettiği günlerde bile negatif getirmeyi başarıyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tcd yi bıraktık artık

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Arkadaşlar EIB'nin ve TE3'ün portföyündeki hisseler hangileri bunu nereden görebiliyoruz acaba? Gider ayak bugün bir takip edeyim diyorum

3. Ocak enflasyonu açıklandıktan sonra tahvil faizlerinde vade farketmeksizin küçük küçük artışlar başladı.Bu ay mb pas geçebilir görüşü ağırlık kazanıyor sanırım.Tahvil ağırlıklı fonlardan da aradığımızı bulamayacağız bir süre.Ppf harici güvenli getiri konusunda önerisi olan var mı?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Ocak enflasyonu açıklandıktan sonra tahvil faizlerinde vade farketmeksizin küçük küçük artışlar başladı.Bu ay mb pas geçebilir görüşü ağırlık kazanıyor sanırım.Tahvil ağırlıklı fonlardan da aradığımızı bulamayacağız bir süre.Ppf harici güvenli getiri konusunda önerisi olan var mı?
    IST'de tutuyorum boşta kalanı. PPF iyice cıvıdı. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Ocak enflasyonu açıklandıktan sonra tahvil faizlerinde vade farketmeksizin küçük küçük artışlar başladı.Bu ay mb pas geçebilir görüşü ağırlık kazanıyor sanırım.Tahvil ağırlıklı fonlardan da aradığımızı bulamayacağız bir süre.Ppf harici güvenli getiri konusunda önerisi olan var mı?
    Albayrak biraz önce faiz düşecek dedi

6.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Tcd yi bıraktık artık

bugün satış girdim bir süre değişkenler ve hisse fonlarını seyretmekle yetinirim.Bist30 dışındaki hisseler çok pirimlenmis gözüküyor endeks 135-140 gitse bile fonların performansının aynı oranda olacağını düşünmüyorum.Pazartesi ev işi var artan nakitle bir süre eurobond ağırlıklı takılacağım.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Fon Sepeti fonlarının varlık dağılımını, hangi fonları tuttuğunu görebileceğimiz bir yer var mı.

8. Orta vadeli yukarı yönlü kırılımın eşiğindeyiz bana göre..Bu sancı da bu yüzden.. Pozisyon bozmak için bir neden yok benim için..

Sayfa 274/996 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •