Sayfa 422/1002 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Viop - XIII

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kadın çok güzel olsa zaten köpeği bırak beni al derim. Orta halli birisi.
    abi sen o bayanı hala kafalayamadıysan artık o işten birşey çıkmaz )

ayrıca tutamayacağı kadar güçlü bir köpek beslemek kıt akla delalet kardan çok zarar getirir gibi.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

2.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Genelleme yapmak yanlış olabilir ama güzel olmayan bayanlar dağcılık kluplerini tercih ediyorlar.
    Zengin bayanlar avrupa turlarını.
    Kadın yüzmeyi seviyor, yaşlı annesi var onun parasını işletiyormuş.
    Benim kimsem olmaması ister ister kadın için cezbedici, sadece bir kişiyi hayatına alıyorsun. Millet akraba vs istemiyor. Sizin hiç göbeğiniz yok çok fitsiniz vs lafları oldu kenara not ettim.

Öte yandan sigortacı Rebecca Ferguson var , onun da hiç bir eksiği yok. Benden sıkılırsa şutlama tehlikesi var.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Benim kimsem olmaması ister ister kadın içincezbedici, sadece bir kişiyi hayatına alıyorsun. Millet akraba vs istemiyor. Sizin hiç göbeğiniz yok çok fitsiniz vs lafları oldu kenara not ettim.
    göbüşlü erkeklerden hoşlanıyor ozaman
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

Benim kimsem olmaması ister ister kadın için cezbedici, sadece bir kişiyi hayatına alıyorsun. Millet akraba vs istemiyor. Sizin hiç göbeğiniz yok çok fitsiniz vs lafları oldu kenara not ettim.

Öte yandan sigortacı Rebecca Ferguson var , onun da hiç bir eksiği yok. Benden sıkılırsa şutlama tehlikesi var.
    Rebecca ......

https://www.google.com/search?q=Rebe...hrome&ie=UTF-8

Gençliğimde bu şarkıya bayılırdım.....
    İzmir fuarında mogambo disco vardı,,,ne günlerdi beeee....

https://www.youtube.com/watch?v=hG-CYFyKuxw

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    göbüşlü erkeklerden hoşlanıyor ozaman
    Kadınlardan anaç olanını seçmek lazım, anneler bu işlerden anlıyor, gençlik hevesi ile cilvelilere meyil ediyor insan.

6.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Aynen o, hatta daha güzel. Yüzüne söyledim insan sizin gibi güzel olsa hayat hoş olurdu diye.

Zaten bir tık daha güzel olsa insanın aklını başından alır, risk misk dinlemez insan, ne olacaksa olsun der.

Bu arada kadın da ses de önemli, bazılarının sadece sesine bile insan vurulabiliyor.

-987.5pts (-4.32%)

maşallah

Sayfa 422/1002 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •