Special Days Image
Sayfa 551/804 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Takip ettigim diger senetlere gore bunun yukselisi cok sonuk kaldi. Dipten bunu satip onlari almak varmis

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

.kordsa şu an için üretimi durduran üretim tesisimiz bulunmamakla birlikte, hem sağlık birimlerinin kararları doğrultusunda hem de talep yönlü azalışlar göz önünde bulundurularak üretimde yavaşlama ya da üretimi durdurma yoluna gidilebilecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    Takip ettigim diger senetlere gore bunun yukselisi cok sonuk kaldi. Dipten bunu satip onlari almak varmis

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tipik sabancı hissesi.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. temettüler ne zaman gececek hesaplara

Temmettu verdi. Fiyat olarak 8.73 diyor. Üretim durduracagim diyor ama iyi tepki verdi diye düşünüyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    Temmettu verdi. Fiyat olarak 8.73 diyor. Üretim durduracagim diyor ama iyi tepki verdi diye düşünüyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Temettü den vergi kesiliyor bu nedenle vergi vermek istemeyen yatırımcı temettü verildikten sonra hisse alıyor.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. Temettuler hesaba gecmemis, bugun satis yaparsam da gececek degil mi? Neden hesaba gecilmedigi ile ilgili fikri olan var mi ayrica? tesekkurler

8.  Alıntı Originally Posted by gva74 Yazıyı Oku
    Temettuler hesaba gecmemis, bugun satis yaparsam da gececek degil mi? Neden hesaba gecilmedigi ile ilgili fikri olan var mi ayrica? tesekkurler
    T+2 olması lazım. Yani pazartesi hesaba geçer.

Sayfa 551/804 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •