Sayfa 899/1003 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 7,185 - 7,192 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    Carsamba 15 dk sira bekledim sadece iceri girebilmek icin. Kasada 10 dk gozlem yaptim 500tl den asagi cikan yok. Muthis bir nakit akisi var su anda sirkette, kendi gozlemim tabi, farkli parmetreleri de degerlendirmek lazim(sokaga cikma yasagindan 4 gun kapali mesela). Virus baslangic 11 mart olarak bakarsak 2 hafta gibi bir sure giriyor ilk ceyrege, tahminim ikinci ceyrekte onceki seneye gore min 2-3 kati gibi bir bilonco aciklayacak. Tabiki cok kaba analizler ancak agustosa kadar boyle gider diye dusnuyorum. YTD
    şöyle düşünmeniz yeterli, insanlar sabah/öğlen iş yerinde, hafta sonları orada burada yiyordu, hafta içi birkaç aksamda dışarıda belki.
    şimdi komple marketten besleniyor.

içki/meze gideri komple markete döndü.
    pazar sebze meyve olayı tamamen markete döndü.

migros minimum 1ç %30 ciro artışı bekleniyor.
    men dakka dukka

Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    şöyle düşünmeniz yeterli, insanlar sabah/öğlen iş yerinde, hafta sonları orada burada yiyordu, hafta içi birkaç aksamda dışarıda belki.
    şimdi komple marketten besleniyor.

içki/meze gideri komple markete döndü.
    pazar sebze meyve olayı tamamen markete döndü.

migros minimum 1ç %30 ciro artışı bekleniyor.
    Bu da cok dogru.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sirketler batiyor, krediler donmuyor frt.

Donecekler de yeniden yapilandiriliyor. Sen senede %10 faizini alirken, birden bire 5 sene faizsiz, 10 sene anapara odemeli taksitlendiriyorsun olayi. Bunu yapmasan batip gidiiyor para zaten sirket gittigi icin.
    Tamam ama Türkiye özelinde son 2-3senedir bu böyle ve buna rağmen kar yazıyor bankalar.
    Bilemedim amacım kesinlikle polemik değil ve biliyorum ki piyasada fiyat neyse o ama genede kafama yatmıyor.
    Birinden biri yanlış ve bu yanlış uzun süre halı altında kalmaz

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dolara vurursan bankalarin pek de bir kar etmedigini gorursun. Ayrica su batik krediler falan filan muallakta seyler. Ekonomi kotuyken bankalar gitmez.

Ancak bir yerlerden para girerse IMF, swap, vs. gibi.

5. Tcmb geleneksel yöntemle 3 ay vadeli 20 ton tutarında altın karşılığı tl swap ihalesi açtı

tcmb'nin 1 ay vadeli 1.5 milyar dolar tutarlı döviz karşılığı tl swap ihalesinde teklif 2 milyar 715 milyon dolar
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    186
    *GOLDMAN SACHS, HALKBANK İÇİN HEDEF FİYATINI 6,70 TL'DEN 4,80 TL'YE İNDİRDİ, TAVSİYESİNİ 'SAT' OLARAK KORUDU

Satalım o zaman çok primlendi sülün

saks fitc morgın bizi ilgilendirmez.
    şu anda SECBUL indikatörümüz.
    simya ya göre bu altın olacak.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8. Aracı kurumların hedef fiyatlarına bakarsak işimiz var. Yıllar önce HSBC Netaş için 32.5 lira hedef fiyat vermişti ,kağıt 304 lirayı gördü.

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 899/1003 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •