Sayfa 199/301 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 2407 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Az önce markette dardanelin ev yapımı hazır yemek ürünlerini gördüm. (Sebzeli tavuk sote, pastırmalı kuru fasulye, kuru patlıcan dolması)☺ï¸Balık harici gıda işine de girmiş inceden sanki. Ben ilk defa gördüm.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Selamlar. Bir Çanakkale li olarak az bir hisse ile bende bir süredir yazıları takip ediyorum. İki kelam da ben yazayım dedim. Balık harici hazır yemek işi eskiden de vardı. Ama sanırım bu Suriye operasyonları sonrasında tekrar yoğun olarak üretildiğini ve piyasaya da sürüldüğünü düşünüyorum. Ayrıca Dardanel in kabuk değiştirdiğini bende düşünüyorum. Burda Niyazi Bey in oğlunun etkisininde olduğunu düşünmekteyim. Arazileri çok iyi biliyorum Çanakkale nin artık merkezi bir bölgesinde yer aldığını ve çok değerli olduğunu herkes bilir.Tabii şu an inşaat sektörü durdu ama değerini kaybetmeyecek bir bölge. Bir konu daha var yerel medyada Dardanel in arada işçi ilanlarını görmekteyim. Demek ki bu ortamda bile üretim hızlı devam ediyor bence. Hayırlı akşamlar.

2. Birde beni Dardanel de uzun vade yatırıma sevk eden en önemli faktörlerden biri imtiyazlı hissenin olmaması yani 53 milyon payın 27 milyonunu elinde bulunduran yönetime hakim olur.mevcut covit vakası tüm dünya da gıda endüstirisine olan ilgiyi zirveye taşımıştır Dardanel de oluşacak montanlı hasılat rakamları kısa zamanda yabancı yatırım fonlarının da ilgisini çekecektir yönetimi kaybetmeyi göze alamayacak Niyazi beyinde 27 milyon üstünde pay satma ihtimali yoktur ve oluşacak fiyatı düşünmek bile heyecanlandırıyor beni,belki inanmazsınız ama keşke hissemiz biraz daha düşsede daha fazla alım yapabilsem sonrası sadece sabretmek olacak.

3. Fabrikanın yanından geçerken bir bakayım dedim tırlar dolmuş yiğecek sevkiyata hazırlanıyor GÖZALTINDAN BİR HOLDİNG DOĞUYOR EVET BİR """"""HOLDİNG"""""" bunuda yazın bir kenara tüm ortaklara bol kazançlar

4.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Fabrikanın yanından geçerken bir bakayım dedim tırlar dolmuş yiğecek sevkiyata hazırlanıyor GÖZALTINDAN BİR HOLDİNG DOĞUYOR EVET BİR """"""HOLDİNG"""""" bunuda yazın bir kenara tüm ortaklara bol kazançlar
    Oh oh ne güzel ☺️

Yatırım tavsiyesi değildir..

5. 2 kisi daha yakalandı beter olsunlar brüt takas geldi zaten hic farketmez ama anlayamadigim herşey guzel giderken bunlara niye ihtiyac duyarsin aklim almıyor bir turlu yakin plan eslesme fotolari almaya devam

6.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    2 kisi daha yakalandı beter olsunlar brüt takas geldi zaten hic farketmez ama anlayamadigim herşey guzel giderken bunlara niye ihtiyac duyarsin aklim almıyor bir turlu yakin plan eslesme fotolari almaya devam
    Önder Tavukçuoğlunun Twitter'daki açıklaması; adam yoğurdum ekşi demiyor
    Bu arada bu konu ile kendimi @spkgovtr ya ihbar ediyorum. hesaplarım incelensin . Nokta. Teşekkürler.

https://kap.org.tr/tr/Bildirim/841227 #dardl hissesi ile ilgili olarak aldığım ama satmadığım bir hisse için açığa alış yada satış birde brüt takas uygulaması gelmiş şahsıma. Anlamadığım bu hissede açığa satış yada kredili işlem yok ! Zaten ben aldım 8 aydır tutuyorum .

7. Sayın volkan izmir

Aksam üstü kap düşen haberle ilgili düsünceleriniz nelerdir hisse olumlu olumsuz cok yorum var hisse üstündeki baskı kalkar gibi algiliyorum bu durumu siz nedersiniz

Sayfa 199/301 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •