Special Days Image
Sayfa 819/853 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Dgzte de nokta atışı yorumlarınız vardı. Tebrikler. Araştırmalarınız üst düzey.

2.  Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    ATEKS inde arazisi vardı yıllardır konuşulup durdu sonu hüsran oldu fazla güvenmemek gerek
    Önyargılı olmamak lazımmış değil mi.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Niye bagisliyor ki,

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    2 Milyon metrekare araziye Trump ile ortaklaşa 3 bin villa (belki daha fazla da olabilir) yapacaklar. Yeşil alan, eğlence, dinlence,mesire vb yer ya da imar izni vs gibi nedenlerden dolayı bağışlanacak ya da prosedür gereği olabilir
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

4. Hayâli yeter bize...

5. Devir teslim yapılıyor galiba.

6. İnsanlar nekadar saf ya 15 senedir gordugu zirvede tavan yapiyor sende ordan aliyorsun sonra agliyorsn

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    2 Milyon metrekare araziye Trump ile ortaklaşa 3 bin villa (belki daha fazla da olabilir) yapacaklar. Yeşil alan, eğlence, dinlence,mesire vb yer ya da imar izni vs gibi nedenlerden dolayı bağışlanacak ya da prosedür gereği olabilir
    Sn Master38, Trump ile ortaklasa bir plan mi var, yoksa sizin hayaliniz mi? Eger varsa ben kacirmisim demek ki, size zahmet bilgi, kaynak yazabilir misiniz lutfen? Saygilar

8.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Sn Master38, Trump ile ortaklasa bir plan mi var, yoksa sizin hayaliniz mi? Eger varsa ben kacirmisim demek ki, size zahmet bilgi, kaynak yazabilir misiniz lutfen? Saygilar

https://www.gazeteduvar.com.tr/dunya...-damat-yorumu/
    http://www.haberyuzdeyuz.com/politik...di-h27732.html

Ayrıca formun önceki sayfalarında bir çok arkadaş bu duruma ilişkin arazi ve imar konusunda paylaşımlarda bulunmuştu.
    Neden benim hayalim olsun ki? Başkalarının arazisi üzerine ben neden hayal doğruyu yazarsan hayal oluyor. Speğin adamları olanlar seni yerden yere vuruyor. Sizin için demiyorum ama maalesef böyle oluyor. Bu damatların ortak yanı nedir? Neden ABD de devletin üst düzey görüşmelerinden Aydın Doğan ın damadı da var ve TRUMP ile ne ilgisi olabilir.

Sayfa 819/853 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •