Sayfa 241/269 İlkİlk ... 141191231239240241242243251 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Isbankasi bile böyle tebliğ çıkaramaz tepkiden korkardı.. o taslaktan bu tebliğ cikar mi amk.. bu kadar da yatırımcı s..mez
    .. yabancı yatırımcı beklersiniz..is grubu olarak..

400 bin yeni yatirimciyla karşılık duduklesirsiniz bundan sonra..

Pazartesiden sonra aracı kurumlardan hangisi onbinde 1 verirse oraya geçerim günlük alsat.. s...m borsasında kanunlara güvenerek aylardır tebligdi çağrı bekliyoruz bizde..

Alsınlar bir tarafına yama yapsınlar hisselerini..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar zaten ayrılma hakkını kullanmaya hakkı olan yatırımcı çok sınırlı, birçok kişi sattı aldı, son hisseler 25/02 sonrası alımlar.. bu yüzden burada artık spk'nın tebliğinin bir önemi yok.
    Çünkü yatırımcının Şişecam'da ortaklığı devam ediyor. İsterse pazar fiyatından satar çıkar.. Burada önemli olan şirket birleşme sonrası yapacağı hamleler, bu birleşme Şişecam'ı , şişecam hissedarlarını büyütecek mi? Bunu yorumlamak lazım..

3. Pazartesi satıp cikacam bir daha cam grubu almak tövbe ayrılma fiyatı bekliyorduk oda boş çıktı ben spk güvenmiyordumda bu kadarını beklemiyordum

ASUS_X00IS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Neyi bekle miyordnuz . Taslak halindeki Geçici madde aynen kabul edilir tebliğ yürürlüğe girerse eski tebliğe tabi olacağımız burda çok yazildi. Artık o safha geçti. Geçici maddeyi iptal için dilekçe gönderin dedim . zahmet edip kopyalayıp gönderdiniz mi. Gonderseniz de değişen bişey olmayacaktı. Ama en azindan gayret ettik derdik.

toibek kardeş nerelerde
    fazla stres yapamasa bari
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by kraft Yazıyı Oku
    Arkadaşlar zaten ayrılma hakkını kullanmaya hakkı olan yatırımcı çok sınırlı, birçok kişi sattı aldı, son hisseler 25/02 sonrası alımlar.. bu yüzden burada artık spk'nın tebliğinin bir önemi yok.
    Çünkü yatırımcının Şişecam'da ortaklığı devam ediyor. İsterse pazar fiyatından satar çıkar.. Burada önemli olan şirket birleşme sonrası yapacağı hamleler, bu birleşme Şişecam'ı , şişecam hissedarlarını büyütecek mi? Bunu yorumlamak lazım..
    Zeki Müren de bizi görecek mi.??.🤔

7. Birleşme başvurusu ne zaman?
    Kanun çıktıktan sonra..
    İşine gelmezse başvurmayadabilirsin ama şartlar bunlar

"Mehmet ağa seni öldürücem!.." diyerek işlemi kamuoyuna açıklıyorum..(O sırada adam öldürmek suç değil)
    Bundan bir ay sonra, adam öldürmenin suç olduğuna ilişkin kanun çıkıyor....
    Bu kanun çıktıktan sonra, başvurumu yapıp adamı öldürüyorum..
    SPK da diyor ki; "Adamı öldüreceğini, kanundan önce açıkladığı için, kanun çıksa da ve koskoca kaanuna rağmen.. banane banane suç sayılmaz .
    Bunun hangi SPK diyor:..?
    Azımsanmayacak sayıda yatırımcılar için katastrofik sonuçlar üreten, Halka arz seferberliğinin baş aktörü SPK..
    Önceden de yazmıştım..aslında ortada kamuya açıklamış bir işlem falan da yok...neymiş o açıklanan işlem bi anlatsınlar bana?.Açıklanan nedir? İşlem mi..Niyet beyanı mı?..
    Her neyse elimizdeki SPK bu....
    Şİmdi tekrar bi düşünmek zamanı Ülkemize yatırım yapacak mıyız? "Töööbe" mi diyeceğiz?..
    Kendi adıma SPK'ya rağmen; ve SPK'nin kendisini de risk unsurlarından biri olduğu kabulu ile yatırımlarıma devam edeceğim..
    Ne yapak.... atsan atamazsın satsan satamazsın..Birlikte yaşamayı öğrenicez

8. ************* ciro********* ciro değeri**** cari fiyat / ***** F / K *** D / D *** sermaye ****

** ŞİŞE***** 18 750 milyar / 8 33 tl **** 6 44 **** * * 6,42 *** ** 642 **** 2 250 milyar
    **TRAKYA**** 4 881 milyar / 5 31 tl **** 3 57 **** ** 5 86 ***** 5 13 **** 1 250 ------
    ** SODA ***** 4 411------- / 4 41 tl **** 6 13 **** ** 5 00 *** ** 6 02 **** 1 000 ------
    ** ANACAM *** 4 644 ------ / 6 19 tl **** 4 66 ****** 6 45 *** ** 3 59 **** 7 500 -----
    ** DENİZLİ **** 1 31 ------ / 8 73 tl **** 7 92 ****** ---- *** ** 4 39 **** 15 milyon
    **PAŞABAHÇE** 3 080 ------ / 13 74 tl **** ------ ******* 21 86 *** ** 9 78 **** 224 117 milyon
    ************************************************** *******************************************
    ayrılma hakkı **************** değişim oranı
    şişe ******** 5 27 tl ******** 5 27 **********
    anacam ***** 4 46 tl ******** 8.823**********
    soda ******* 6 39 tl********** 1,116
    trakya ****** 3 47 tl ********** 6,76
    denizli ****** 8 85 tl*********** 0.33089
    paşabahçe **----------*********** 0,534
    denizli cam ile paşabahçe değişim oranları anlaşılmıyor şişenin trakyanın sodanın ana camın fiyatlarını hepsinin de düşük tutmuşlar yatırımcının zararı olmuyor ama gelecek de birleşmeden sonra tahta yapıcılar hissenin fiyatlamasını yaparlar . her yatırımcı 1 ayda 3 ayda kazanayım diyor kazanmak için her hangi iyi bir hissede en az 2 sene taşımamak lazım yoksa kazanamaz eğer trade yapayım hem kazanayım hemde oyalanayım dersen aldığın hisse nin yüzde 10 / 20 gibi ek ilave alıp onunla yaparsın elinden giderse ana hissenle yola devam edersin yatırımcı da kendini düşünüyor tahta yapıcı da kendini düşünüyor hissenin fiyatını en yüksekden satıp kazanmak istiyor . şirket de kendini düşünür tabi ki şişenin fiyatını yüksek yapsa o yüksek fiyat dan geri almak mecburiyyetinde kalacaktı birleşmeden sonra piyasa hisseyi fiyatlar değerini bulur .
    ayrılma hakkı olan fiyatlar temettü ödemesi düşülmüş fiyatlardır
    yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 241/269 İlkİlk ... 141191231239240241242243251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •