Sayfa 351/1043 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Çelik hocam merhaba. Gerel için 5 haziranda kağıt 4,13 iken 4,90 a kadar çıkış gözüküyor demiştiniz. Gerelin sizin takibinizdeki ve güvendiğimiz bir kağıt olduğunu düşünüyorum. O rakamı nerdeyse ikiye katladık. Ben bu rakamlardan önce satmıştım ama çocuğum sizin verdiğiniz orta vade hedefine kadar bekleyeceğimi söyleyerek satmadı iyide etmiş. Ben bugün 7,20 den az birşey aldım yine. Kağıdın bundan sonraki seyri için değerlendirmeniz nedir hocam. Teşekkürler, sağlıcakla kalın
    3 tavan sonrası en fazla 4 tavan sonrası dinlenme olabilir beklenti haberi ile desteklenirse devam eder ...YTD

2. Hocam trkcm bugünde eksi durumu nasıl değerlendiriyorsunuz biraz zararla çıkmak mantıklı mı

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    3 tavan sonrası en fazla 4 tavan sonrası dinlenme olabilir beklenti haberi ile desteklenirse devam eder ...YTD
    Teşekkürler değerli hocam

4.  Alıntı Originally Posted by Veyselyldr Yazıyı Oku
    Hocam trkcm bugünde eksi durumu nasıl değerlendiriyorsunuz biraz zararla çıkmak mantıklı mı
    4.38 stop panik yapacak bir durum yok haftaya döner düzeltme yapıyor buda gayet normal kredili işlem yapmıyorsanız bilemem

5. Sn celik comak, jants ve kords hakkındaki görüşleriniz nedir, teşekkürler.

6. Goody ve Egser deki durumlar nedir?

7. Sayın CC, Adese de flama formasyonu var sanki,yukarı yönlü olabilirmi, ne dersiniz? Bu arada öngörülerinizden faydalanıyoruz, emeğinize sağlık.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Sn. Celik hocam endeks nasıl olur. Biraz durgunlaştı gibi . Haftalık liste paylaşırmısınız. Teşekkürler....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 351/1043 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •