Onemli Gunler Banner
Sayfa 275/648 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 5181 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Tspor ve gsray ile uğraşacağıma dedim Fener e geçeyim full Relax . Ekrana bakıyorum Fener mübarek Bolt Pilot gibi koşturuyor diğer iki eşşek Vursada kırbaçı koşsak misali jokey bakıyorlar jokeylerin pili bitik zaten. Sonra dedim ben uğraşamam bu zalimlerle elime iki tane bebek verseler valla beni bu kadar bu eşşeklerin yorduğu kadar yormazdı.

2.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Bendede bır tane EŞŞEK var gunde 100.000 lot işlem olmuyor.Satısla alıs arasında nerdeyse 10 kademe boşluklar var
    Ohhhh çok sert severim ama tehlikeli

FENERBAHCE stadında maç baslamadan once en cok sevdıgımız mars mohıkan marsıydı.O mars caldıgı zaman bızde kaskollarımızı cıkartır eslık ederdık.45 dakıka sonra mac baslayacak ısınma turuna baslayalım
    https://www.youtube.com/watch?v=ClHX7E_tUSw
    Fenerbahçe (Mohikan Show) - The Last Of The Mohicans
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

4. Gerçekten 30.00 çok kritik....!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    FENERBAHCE stadında maç baslamadan once en cok sevdıgımız mars mohıkan marsıydı.O mars caldıgı zaman bızde kaskollarımızı cıkartır eslık ederdık.45 dakıka sonra mac baslayacak ısınma turuna baslayalım
    https://www.youtube.com/watch?v=ClHX7E_tUSw
    Fenerbahçe (Mohikan Show) - The Last Of The Mohicans
    Ne ozledik o gunleri. Insallah bu sene pandemi bitecek, turkiye ve dunya ekonomisi duzelecek ve fener basarili olacak

Arkadaslar ben tavandan kaptırdım kagıtları.100 lotum kaldı 8000 lıra karla cıkıs yaptım. ALLAH bereket versın

7. Bugün böyle kapatırsa yarın efsane bir cakisma olacak..hayırlısı diyelim üç yıl dur hissede yüzde 92 sini sat.simdi yüzde sekizle zararı kapatmaya caliss..borsa zaman kaybıdır gercekten

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by berkbora5 Yazıyı Oku
    Bugün böyle kapatırsa yarın efsane bir cakisma olacak..hayırlısı diyelim üç yıl dur hissede yüzde 92 sini sat.simdi yüzde sekizle zararı kapatmaya caliss..borsa zaman kaybıdır gercekten

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben 5 gun cıvarında bır bekleme yaptım.gecmıştekı hatalarımdan ders alarak 8000 lıra karla sattım.beklesem en fazla 4-5 bın lıra daha kazanırdım cunku 35 e gelırse ordan kesın satardım.şimdilik bu bana yeter.Devam eden arkadaslara bol kazanclar dılerım.

Sayfa 275/648 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •