Sayfa 520/1002 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: Viop - XXVII

1. Ben beton dökeyim de bura da direk viop yatırım yapanlar var helal olsun onlardan bişey öğreniriz belki.

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Viop zor bir yer. Sağlam psikoloji lazım.
    Ben bunu kaldırmaktan zorlandığım için sadece spotu korumak için endeks short açıyorum. Sürekli poz açmam
    Yeni arkadaşların özellikle Viop dan uzak durmalarını tavsiye ederim.
    Göründüğü kadar kolay değildir Viop. Yutar adamı.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Benimde yapmaya çalıştığım bu viop da naıl yok izliyorsunuz ?

Alıntı Originally Posted by Alenon Yazıyı Oku
    mrb viop da acemiyim sadece elimdeki hisseleri hedge etme amaçlı viop da short açıyorum fakat son trend beni terste bıraktı bankalar gitti benim kağıtlarda tık yok fakat viop da çok zararım oldu.strateji geliştirmeye çalışıyorum fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Pazartesi sabah diğer vade long açarsın..Piyasa yukarı giderse taşırsın..Bu arada spotta ralliye mecbur katılacak..Spot ve longların etkisiyle yukarı gidişte artı yazacaksın..Longlardan dolayı teminatta ödemezsin..Kafandaki seviye nerdeyse mesela bist 100..127 üstü 136 bin..piyasa da dönüş alameti başlayınca spotu ve longu kar al yapıp kapatacaksın..oralardan hemen elinde kalan zarar yazan şortlara extra jeton atıp ortalamayı yukarı çekeceksin piyasa düzeltme yaptığında onlardan da kurtulacaksın..Bu işler iyi giderse senaryosu.. asla tavsiye değil..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

4.  Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    Pazartesi sabah diğer vade long açarsın..Piyasa yukarı giderse taşırsın..Bu arada spotta ralliye mecbur katılacak..Spot ve longların etkisiyle yukarı gidişte artı yazacaksın..Longlardan dolayı teminatta ödemezsin..Kafandaki seviye nerdeyse mesela bist 100..127 üstü 136 bin..piyasa da dönüş alameti başlayınca spotu ve longu kar al yapıp kapatacaksın..oralardan hemen elinde kalan zarar yazan şortlara extra jeton atıp ortalamayı yukarı çekeceksin piyasa düzeltme yaptığında onlardan da kurtulacaksın..Bu işler iyi giderse senaryosu.. asla tavsiye değil..
    herif beni dolar nisan 21 de sıkıştırdı.
    dolar 10 guruş oynuyor, bizimkinde tık yok.
    satmam da lazım.
    hemen aralık vadeye yapıştırdım aynı miktar.
    şimdi dolara bakıyorum da iyi yapıştırmışım diyorum asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Alenon Yazıyı Oku
    elimdeki hisseyi short yaparsam hisseden aldığımı viop da vermiş olurum
    zaten viopun kuruluş amacı bu ki
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

6. Masada olan sorunları sıralasak
    Covid salgını ve kapanmalar,
    Cumhurbaşkanlığı sistemi,
    AİHM kararları hala işleme konulmadi
    AYM kararlari rafta,
    S400,
    Doğu Akdeniz,
    Suriye,
    Libya,
    Azerbaycan,
    İşten çıkarma yasak,
    Şişen kredilerin geri dönüşü?
    Liyakat,
    Tutuklu gazeteciler,
    Osman Kavala,
    HDP li belediye başkanları,

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    herif beni dolar nisan 21 de sıkıştırdı.
    dolar 10 guruş oynuyor, bizimkinde tık yok.
    satmam da lazım.
    hemen aralık vadeye yapıştırdım aynı miktar.
    şimdi dolara bakıyorum da iyi yapıştırmışım diyorum asdas.
    Çok sıkışınca iyi fikirler geliyor..İyi yapmışsın..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

8.  Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    Eyvallah farklı bakış açısı ..teşekkürler cevap için

Sayfa 520/1002 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •