Sayfa 203/996 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    16.000 adet nur topu gibi yeni şort açılmış...

Kim açtı ki bu kadar şortu, PALA değildir herhalde...
    İki denesi benim

O değilde bu akşamki seans dün akşam ki seans gibi, dün akşam satmaya niyeti yoktu, bu akşamda palanın almaya niyeti yok.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sabahki kelebekler filan vardı ben o formasyonları hiç bilmiyorum hiç anlamıyorum ne oldu şimdi çalıştı mı o teknik? Öğrenmemize gerek var mı onun için soruyorum.
    teknik analiz işin % 0,05 lik kısmındaki araçlardan herhangi birisi. Bak teknik analiz işin % 0,05 lik kısmı demedim , sadece o araçlardan birisi dedim ... yani temel analiz , ekonometri , sentiment sezgisel pozisyon alma falan filan bunlar gibi bir araç teknik analiz sadece... ister kullan ister kullanma ...

diğer % 0,05 lik kısmısı risk yönetimi ve hatasız uygulama ile tutarlı bir birey olman ! -execution without error , consistency

( tek pozisyonda çok basit matematik hesabı ile 30 saniyeden az sürede riskini hesaplamaktan , çoklu varlık pozisyonlarındaki açık risklerini 2 dk da hesaplamaya kadar risk yönetimi duygusuzca yapılan bir işlemdir ! )

topla ikisini ne yaptı % 0,1 geriye ne kaldı % 99. Kalan % 99 ne ? PSİKOLOJİ ! işin sırrı bu. işin zor kısmı bu.
    eğer sen ( you ) %0,05 lik kısım olan risk yönetiminde hata yaparsan % 99 psikolojini etkileyecek pozisyon içinde bulursun kendini.

bir de devlet başkanın matematik hesapları var o konuya girmeyelim sağdaki sıfırı at , ortadan sayıyı al başa ekle falan o ileri düzey siyasi matematik ona kafam basmaz....

samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Alıntı Originally Posted by Koyuncu733 Yazıyı Oku
    Onunda vakti haftası günü saati var Bayım. İyi trade kaliteli zaman geçirdik tşkürü borç biliriz. Keyifli paylaşımlardı. Filatoya az kaldı gibi...
    İnşallah.. Biz teşekkür ederiz..

4. Long açtığını iddia eden ahaliye PALA' nın tepkisi...

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İki denesi benim

O değilde bu akşamki seans dün akşam ki seans gibi, dün akşam satmaya niyeti yoktu, bu akşamda palanın almaya niyeti yok.

Kaldı 16.395...

En delikanlısı yine sen çıktın Bozkurt...

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İki denesi benim

Bknz. dow Dolar falan.. Ahenk meselesi her gece her gece ??)..
    Yine de yeşil iyi maşallah...

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    ) At dA Z00..
    anlayamadım gargara yapmam lazım

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    anlayamadım gargara yapmam lazım
    Gugıl $art..

Sayfa 203/996 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız