Sayfa 572/1001 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: Viop - XXIX

1.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Yarın georgiada seçim varmış.Senato için önemliymiş.��Amerikadan yazmıyom amman dikkat��YTD
    Galiba seçim olacağını bugün açıkladılar

2.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Beyler sakin yahu. Değmez birbirinizi kırdığınıza.
    Neyi kırması adam düpedüz küfür ediyor. Küfür eden adama çiçek mi vereceğim.

3. Aha haaa😂Amigo küçük bi espri yapayım dedim.Sohbet olsun işte😊Ama Başkan trump 15 günü kaldı.Ne olabilir 15 günde bulamadım şu ana kadar bişey..Rahmetli Kemal Sunalı'ın minübüste yarış oynarken konsantre olduğu an aklıma geldi☺iyi düşünmek lazım bu gece..YTD

4. bu ekomomistin kapağında bir nükleer simge vardı.
    bidenin kafasının üstündeydi sanırsam.
    bu trup gider ayak nükleer bir manyaklık yapacak ve bidenein başına mı saracak durumu?
    çünküm veriler amerikayla alakalı bişiyden bahsediyor gibi.

sidoma yurtdışı renkler güzel ama bizim geceler siyah beyaz.
    grafiklerini benim topağa atabilirsin.
    zati benden başka kimse yazmıyor, muhtemelen okumuyor da. asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Aha haaa��Amigo küçük bi espri yapayım dedim.Sohbet olsun işte��Ama Başkan trump 15 günü kaldı.Ne olabilir 15 günde bulamadım şu ana kadar bişey..Rahmetli Kemal Sunalı'ın minübüste yarış oynarken konsantre olduğu an aklıma geldi☺iyi düşünmek lazım bu gece..YTD
    Ah o çiki çiki baba kasedini bulsaydık, yarın kafadan yeni sisteme göre 100 puanımız olurdu

6.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    hem fiyat hem gösterge kanalın altına sarkmış.bu mevcut negatif uyumsuzluğun fiyatlanma riskinin yüksek olduğunu gösterir.

28300-28800 arası gapın dolma hareketi başlamış olabilir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...c6e8675204.png
    fiyat trend üstüne geri çıktı.göstergede ise halen trend altı işlem var.gösterge 54 üstüne çıkmalı ki negatif uyumsuzluğun fiyatlanma riski şimdilik ortadan kalksın.aksi durum bir boğa tuzağı ihtimalini düşündürür.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...c1075e0825.png

7. Sayın amigo;teknik bilgim çok az..Ama görebildiğim brent petrol ile dxy terso terso😊Dxy hareketlenirse ne olur?Brent düşerse ne olur?Eğer grafikten teknikten anlıyorsan burayı çiki çiki baba eşliğinde analiz etmek lazım.Ondan sonra al karayı bul paroyu😂YTD

8. Bu kafa mı reform yapacak, iktidara gelinceye kadar YÖK e çok saydırdılar, şimdi en büyük YÖK çü oldular. Üniversite kendi rektörünü seçemiyor mu da, memur gibi rektör atıyorsun..sana mı kalmış, sanki vali, kaymakam atıyorsun!!!

Zamanında YÖK baş örtülü öğrencilere zulüm yaparken, bu Boğaziçi öğrencileri, hocaları, rektörü o kız öğrencilerine sahip çıktı, yakından biliyorum, çünkü 97-2000 arasında ben de o okuldaydım ..biz de bulunduk o mücadele içinde...28 Şubat süreci, iyi bilir ınanc somuruculeri o donemi.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 572/1001 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •