Sayfa 734/1001 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: Viop - XXIX

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Saol üstadım, Viobdaki 70bin gayme zararı sıfırladık
    Allah herkese kazanmak nasip etsin
    Çok sevindim Sayın BOZKURT,burada her daim okumaktan keyif aldığım pozitif bir insansınız,umarım kar'ada geçersiniz en kısa sürede..

2.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Avrupa Bölge Direktörü Hans Kluge, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) mutasyona uğramış daha hızlı yayılan türünün 22 Avrupa ülkesinde tespit edildiğini belirterek, "kritik eşikteki" kıtada halk sağlığı önlemlerinin yoğunlaştırılması çağrısında bulundu.

Avrupa bölgesinde 230 milyon kişinin 2021'e "tam karantina (kapatma)" altında girdiği bilgisini paylaşan Kluge, gelecek haftalarda daha fazla ülkenin karantina önlemlerini açıklayacağını ifade etti.

AMA TÜRKİYE DE HER ŞEY NORMALE DÖNECEK, BİRAZ GARİP GELİYOR BANA
    Sn. Kadirz_m olması gerekene göre garip haklısınız ama bize göre normal bence.
    Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu üyesi Prof. Mustafa Necmi İlhan kısıtlamaların kaldırılması için 15 Şubat sonrasını işaret etmiş gazetelerde yazılanlara göre. Yalnız kısıtlamaların ertelenen il ilçe kongreleri nedeniyle Ocak ayı içinde gevşetileceği ya da kısmen kaldırılacağı dedikodusuda var. Bakalım önümüzdeki günlerde belli olur. Salgın politikamız şimdiye kadar Avrupa ile neredeyse hiç benzerlik göstermediği için ben Bay Kluge'nin söz ettiği 'karantina önlemlerini açıklayacak' ülkelerin içinde bizim olmayacağımıza eminim.

3.  Alıntı Originally Posted by SpotcuKenan Yazıyı Oku
    Sn. Kadirz_m olması gerekene göre garip haklısınız ama bize göre normal bence.
    Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu üyesi Prof. Mustafa Necmi İlhan kısıtlamaların kaldırılması için 15 Şubat sonrasını işaret etmiş gazetelerde yazılanlara göre. Yalnız kısıtlamaların ertelenen il ilçe kongreleri nedeniyle Ocak ayı içinde gevşetileceği ya da kısmen kaldırılacağı dedikodusuda var. Bakalım önümüzdeki günlerde belli olur. Salgın politikamız şimdiye kadar Avrupa ile neredeyse hiç benzerlik göstermediği için ben Bay Kluge'nin söz ettiği 'karantina önlemlerini açıklayacak' ülkelerin içinde bizim olmayacağımıza eminim.
    Aslında benim garip demek istediğim konu, mutasyonlu virüs hızla her yere yayılıyor iken biz her şeyi normalleşme içine sokup devam edersek ve bu mutasyonlu virüs ülkemize sıçrar ise o zaman işler rayından tamemen çıkar demek istedim. Şu aşamada tam kapanma zaten olmaz ama mutasyonlu virüs yayılması ile neler olabilir? Yukarıdakilerin bunu da hesap etmeleri lazım. Elbette ediyorlardır

4. Trumpı rezil rusva edecekler
    Bitirdi kendini redneck

5.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    Aslında benim garip demek istediğim konu, mutasyonlu virüs hızla her yere yayılıyor iken biz her şeyi normalleşme içine sokup devam edersek ve bu mutasyonlu virüs ülkemize sıçrar ise o zaman işler rayından tamemen çıkar demek istedim. Şu aşamada tam kapanma zaten olmaz ama mutasyonlu virüs yayılması ile neler olabilir? Yukarıdakilerin bunu da hesap etmeleri lazım. Elbette ediyorlardır
    Eğer mutasyon geçirmiş virüs ülkemize geldiyse geçen hafta sonu 3 günlük yılbaşı tatilinde virüse Türkiye turu attırmışızdır. 31 Aralık günü mesai saatleri sonrası Ankara Kırıkkale arası müthiş bir trafik vardı. O yolun bayram tatilleri öncesi yoğunluğunu bilenler ne demek istediğimi anlarlar. Maalesef sokağa çıkma kısıtlaması koyuyoruz şehirler arası seyahati serbest bırakıyoruz. Değişik bir ülkeyiz salgın yönetiminde. Ayrıca az önceki mesajımda belirttiğim durumla ilgili Sabah gazetesinde haber var '15 Ocak itibariyle hafta sonu kısıtlamaları bitiyor mu' diye. Neyse bakalım gelecek hafta çıkar kokusu.
    Bu arada Simpsons kehanetlerine göre sırada olması gereken buymuş:

https://ibb.co/Cs2GZgY

😂😂😂

6. Bana 3-4 ay önce trol diyen arkadaşlar ne oldu...
    Türkiye'de ciddi bir azınlık grubu var piyasaya hükmeden onlar...
    Bırakın kendi kendilerine ne yaparlarsa yapsınlar...
    Burada yazdıklarını zaman süzgecinden geçirip değerlendirme yapsın arkadaşlarımız...
    1 tşört alırken 5 mağaza gezen arkadaşlarımız, alın terleri ile kazandıkları parayı borsaya sokarken en az tşört için harcadıkları zamanı harcasınlar alıp-satmadan önce...
    70 bin TL zararla shortları kapattım diyen arkadaşıma çok üzüldüm.
    Bu arkadaşıma bu zararı yazdıranlar, allayıp pullayıp döşemeye başlamışlardır malları...
    Allah yar ve yardımcınız olsun...
    Tekrar ediyorum... "AZINLIKLARA" dikkat edin...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

7.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    daha iki çeyrek açacam.
    sonra marcin birliklerini sahaya sürecem.
    dış birlikler filan.
    o zaman dek zirve oldu oldu,
    olmadı çelenk gönder. asdaas
    Bugün dedim ya, bizim bizon sürüsü niyeti bozmuş deye, seni korkutmak istemem ama durum fena hemde çok fena, yularını zor tutuyorum koparacak bu asdass en yakın çalı dibine saklan

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. Dow endeksindeki haziran ve eylül tepelerinden çekilen çizgi de artık orada da bir düzeltme olabilir diyor g8bi geliyor bana, hepinize iyi geceler dilerim

Sayfa 734/1001 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •