Sayfa 508/996 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Değiş TonTon...yemedi dönüyor gibi YTD

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    18'ize maalettigini,30'a satiyor Banka.

Caresi yok is sahiplerinin. Mecbur kullanacak krediyi.

Uretenin sorunu ise, satamamak.
    TOBB üyeleri birleşip banka satın alsınlar, çok zor olmasa gerek. Sonra bankacılara bu işin nasıl yapılacağını öğretirler.
    TOGG’a üye olmak bir sektörü, banka almak tüm ülkeyi kurtarır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Erdoğan’in telegram hesabından :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bu ve bunun gibi sözde iş adamları alıştılar,iki yandaş kelamla,borçlarını,ödemeleri gereken vergileri bir şekilde bu milletin üzerine yıkmaya,paşam birazda yurt dışına götürdüğünüz ''kötü gün akçelerinden''kullanın yeter inin milletin sırtından...
    Muhtemelen de o oluyor zaten..Yapmayan da odayı boşaltıyor..

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan’in telegram hesabından :

Aşı %10 başarısız..kimin %10 luk dilimde olduğu belli değil, 'İlahi TÜİK' de rakamlarla oynamıyorsa tabi...

6. çok çalkantılı bu aralar gemi gibi mübarek, alım fırsatı mı satım mı bi türlü yakalayamıyorum

Sağlık Bakanı : Hepimiz büyük sıkıntılar yaşadık kaybettiklerimiz oldu , salgından kurtulmanın tek yolu asi , vatandaşlarımızın sıraları geldiğinde lütfen aşılarını olsunlar , ihmal etmesinler , aşılarını sıraya göre planladık , şayet aşı sırası geldiğinde vatandaşımız aşışını olmazsa diğer grupların aşısının bitmesini beklemek zorunda kalacak bu yüzden lütfen aşı olmayı ihmal etmeyin

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    https://mobile.twitter.com/tcsavunma...48258662371328

El emeği, göz nuru 115 çift çorabı Mehmetçiklerimize hediye eden 117 yaşındaki Zeliha ninemizi Yalova’daki evinde ziyaret ettik, hayır duasını aldık. Zeliha ninemize bir kez daha teşekkür ediyor, sağlıklı ve mutlu uzun ömürler diliyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sn.Egeli , biliyorum siz çok iyi niyetli olarak paylaşmışsınız. Lakin , bu haberler reklam kokan haberler. Çok şükür ordumuzun ne çoraba ne başka şeye ihtiyacı yok. Teyze ye akıl veren muhtemelen Z kuşağı bir genç. Baktı ki dikkat çekmenin yolu bu tip işler kaçırır mı. Keşke o çorapları mahallesindeki- şehrindeki fakir ailelere verseydi. Askerler de hemen işi gücü bırakıp teşekküre gitmişler. Teşekkür için yapılan masraf bile bir bölük askerin 1 yıllık çorabını karşılar.

Burada amaç dayanışmayı teşvikse vatandaş önce en yakınındakinden başlamalı. gerçekten çok perişan durumda aileler var.

Sayfa 508/996 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •