Sayfa 341/601 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Bilanço bozulunca pek biyere hideceğini sanmam.

2. Özbekistan Irak ve Kongo yatırımları ile ilgili şirkete mail attım. (Beklenen satış miktarı, favök ve net kar marjı ile ilgili)

Cevap gelirse buradan paylaşırım.

3. Muhtemelen bunların cevabını mayıs ayında 2021-1.çeyrek bilançodan sonra aracı kurumlar ile yapılacak 2021 beklentileri ile ilgili yatırımcı sunumunda öğrenebiliriz... Tabi bu sunum için toplantı yapılır ise.
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Özbekistan Irak ve Kongo yatırımları ile ilgili şirkete mail attım. (Beklenen satış miktarı, favök ve net kar marjı ile ilgili)

4. Sadece CAPEX ile ilgili bilgi verirler bence. Çok önemli değil zaten 2022 1. Ç de okuyacagiz
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Özbekistan Irak ve Kongo yatırımları ile ilgili şirkete mail attım. (Beklenen satış miktarı, favök ve net kar marjı ile ilgili)

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

5.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Sadece CAPEX ile ilgili bilgi verirler bence. Çok önemli değil zaten 2022 1. Ç de okuyacagiz

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2022 1. ceyreğe 12 yıldan fazla var sayın neva. Ulaşabileceğimiz bir bilgi ise neden öğrenmeyelim. Ona göre pozisyon alabiliriz.

6. He beklenen kap geldi beklentiler ile ilgili ama hiç ırak ihracatından bahsedilmiyor onu bonus olarak alıcaz galiba

7. Tahtayı yönlendirenler satış yapıp endeksteki volatiliteden faydalanma amaçlı viop işlemleri için nakit oluşturuyor muhtemelen. Eskiden forumda aktif olan vatandaşta farklı nickle yazıyor gibi geliyor bana nedense

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

8. Capex i öğrenmiş olduk. 2021 de 2020 ye nazaran 1,32 milyar tl fazladan yatırım harcaması var. Harcamaların dağılımı tabloda var.

http://

Sayfa 341/601 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •