Onemli Gunler Banner
Sayfa 128/405 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 3240 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    14,37 yi tekrar gösterecekler herhalde. 20 lerde çıkıp bekleyenler çok şanslı. Demek ki her zaman borsada olmayacaksın. Hisse sayını artırmak için ara sıra çıkıp piyasayı dışarıdan izlemek lazım. Mühim olan hisse adetini artırmak olmalı diye düşünüyorum.
    Sayın yak, böyle olacağını bilmezdin. Hedefler çok yukarısıydı. Buralara tekrar döneceğini kimse tahmin edemezdi. 20 den satanları pişmanda edebilirdi. Yol baya uzun, kimsenin sene sonu tahmini tutmayacak. İnsanların içini karartmaya gerek yok ama içimde hiçde pozisif bir hissiyat yok. En büyük korkum faaliyete geçecek olan deponun fiyatlanmış olması.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Sayın yak, böyle olacağını bilmezdin. Hedefler çok yukarısıydı. Buralara tekrar döneceğini kimse tahmin edemezdi. 20 den satanları pişmanda edebilirdi. Yol baya uzun, kimsenin sene sonu tahmini tutmayacak. İnsanların içini karartmaya gerek yok ama içimde hiçde pozisif bir hissiyat yok. En büyük korkum faaliyete geçecek olan deponun fiyatlanmış olması.
    Yabancılar alıma başlamış deniyor. Doğruluk payı nedir onuda bilmiyorum. iş yatırımda da yabancı payı artmış gözüküyor. Halka açıklık oranı az olsaydı bu durumda olmazdı.
    Son düzenleme : yak; 21-04-2021 saat: 12:19.

3.  Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Faaliyete geçecek depo derken neyi kastet diniz bilmiyorum ancak, faaliyete geçecek P.S. yatırımı ve S.S. kapasite artırımı, sizce bu fiyatların içinde olabilir mi!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,982
    Su endekese bakinca
    Harikasin Alkimcigim
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Faaliyete geçecek depo derken neyi kastet diniz bilmiyorum ancak, faaliyete geçecek P.S. yatırımı ve S.S. kapasite artırımı, sizce bu fiyatların içinde olabilir mi!
    Oruç elimi dilimi sürçtürdü ama ne demek istediğimi siz anladınız keza diğer yatırımcılarda anlamıştır. Bir üstad şöyle diyor; Olmuş, olmakta ve gelecekte olması beklenen her unsur mevcut fiyata yansımıştır. Mevcut fiyat anlık görüş birliğini simgeler. Bu unsurlardan biri değiştiği anda fiyatta değişir. Fiyatı etkileyen unsurlar arasında en önemli etken yine fiyatın ta kendisidir.

Üstad böyle diyor. Benimde korktuğum fiyatlanmış olması. Şu bir gerçek benim için. Ben tekerrüre inanmayanlardanım. Yani geçmişte olmuş şeyler aynı döngüde devam etmez.

Tabiki gelecek ne getirecek bilemeyiz. Belki daha farklı olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Oruç elimi dilimi sürçtürdü ama ne demek istediğimi siz anladınız keza diğer yatırımcılarda anlamıştır. Bir üstad şöyle diyor; Olmuş, olmakta ve gelecekte olması beklenen her unsur mevcut fiyata yansımıştır. Mevcut fiyat anlık görüş birliğini simgeler. Bu unsurlardan biri değiştiği anda fiyatta değişir. Fiyatı etkileyen unsurlar arasında en önemli etken yine fiyatın ta kendisidir.

Üstad böyle diyor. Benimde korktuğum fiyatlanmış olması. Şu bir gerçek benim için. Ben tekerrüre inanmayanlardanım. Yani geçmişte olmuş şeyler aynı döngüde devam etmez.

Tabiki gelecek ne getirecek bilemeyiz. Belki daha farklı olacak.
    Kusura bakmayın ama, bu zihniyetle benim gözümde bırakın üstad lığı yatırımcı bile olunmaz

7.  Alıntı Originally Posted by ahmethmzoglu Yazıyı Oku
    Hedef kaç sayın hocam

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bloomberg de programa çıktığında sıçrama yaptığı yerdeyiz elde var temettü, patrona ve holdinge selamlar üç ay boyunca endeksin şovu sadece size çalıştı, artık umalım da yeni yatırımın heyecanı gelsin tahtaya tabi şu 2,25 milyon lot da aradan çıksın

Sayfa 128/405 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •