Sayfa 753/986 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 7888 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    özlettin kendimi ...
    Ya yaa burada beraberce kendiniz dahi inanmadığınız konularla sırf bakır üye olabilmek için iyi kaynatıyorsunuz..Bir zamanlar ben burada çavuşoğullarının haksızlıklarından yakınırken o bahsettiğin yavşamış bana ''çavuşuşoğulları sana zorlamı aldırdı hisselerini'' demişti buyur buradan yak biraz adil ve tarafsız olabilrsen..Ben isim vermeden buradaki üç kişinin ateşli yorumlar yazsalarda hisse sahibi olmadıklarına inanıyorum...

2.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Ya yaa burada beraberce kendiniz dahi inanmadığınız konularla sırf bakır üye olabilmek için iyi kaynatıyorsunuz..Bir zamanlar ben burada çavuşoğullarının haksızlıklarından yakınırken o bahsettiğin yavşamış bana ''çavuşuşoğulları sana zorlamı aldırdı hisselerini'' demişti buyur buradan yak biraz adil ve tarafsız olabilrsen..Ben isim vermeden buradaki üç kişinin ateşli yorumlar yazsalarda hisse sahibi olmadıklarına inanıyorum...
    ne den olmasın bende kendi çapında takiliyorum.neticede sanal ortam bir kişi farklı isimler ile kendince yazabilir ,o ilişkilerin haysiyet ve onuruna kalmış .tahtamız kapalı belki burdan delikanlı ola 2512 hissedardan biri gerçek bir paylaşım yapar umuduyla girip bakıyorum,belki duyumu ben alır ben paylaşırım .umarım patronda insaflı olup 2512 kişi demişlerdi sanırım hayır duasını alır şu kısa fani dünyada ne diyelim gün ola hayır ola ,kal sağlıcakla

3.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Nasıl bir durumdur inanılır gibi değil yaa.çalışanı maaşını ve geçmiş hakeşini alamıyor.hammadde tedarikçisi alacağını alamıyor.devlet vergi alacağını ve sgk primini alamıyor.bankalar verdikleri borçları geri alamıyor.ne biliyim bakkalı sucusu elektrikçisi gazcısı tamircisi daha sayabileceğim bir sürü alacaklı alacağını alamıyor.daha bizi saymıyorum bileeeee.ama kardeşim gel gör ki bu mevcut durumda ya allah rızası için bir ses bir dedikodu bir söylenti yada bir bir bir ne diyim diyemiyorum yaaaa bir haber çıkmazmı yaa.allah allah sanki haşaa devletmi oldu bunlar ya en ufak bir sızıntı yok.yeminle söylüyorum hiç sayğısılık yapmıycam sadece avuçların acıyana kadar Çavuşoğullarını alkışlıyorum ve her türlü övgüyü hakediyorlar.

İşte beni ümitlendiren tablo bu..hiç bir şey bunca yıl geçmişken hala ortaya çıkmış değil biz hiç bir öngürüye sahip değiliz.neler oluyor neler duyacağız.nedir bu yıllardır devam eden sır.kimse bu kadar bekleyemez zaten bekletmezler..YTD.
    2.5 yıl geçmiş bu yazından değişen ne var sence...

4.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Riviera kıyısında küçük bir kasabada yağmurlar nedeniyle sezon hareketlenememiştir. Herkesin birilerine borcu vardır. Bir gün şans eseri zengin bir Rus otele gelir ve resepsiyona 100 dolar bırakıp odaya bakmaya çıkar. Otel sahibi parayı alıp kasaba olan borcunu öder. Kasap ise parayı alıp toptancıya olan borcunu verir. Toptancı da sevinçle kredili hizmet veren hayat kadınına olan borcunu öder. Hayat kadını ise parayı alıp aynı otele gelir ve o da borcunu öder. O sırada Rus müşteri geri döner ve odayı beğenmediği söyleyerek parasını geri alır. Bu olayda kimse para kazanmamıştır; ama herkes birbirine olan borcunu ödemiştir.
    Hayat inanması zor bir döngü bir yerden gidiyor bir yerden geliyor kaybolan bir şey varsa zaman biten birşey varsa oda ömür gidenler bir gün dönebilir ama bittenler dönülmüyecek yerdedir. Yaşasın umutlarımız bizimle beraber.

5. Çelme çakanın niyeti bellidir düştüğü yerden kalkmasını bilene yiğit denir helede sırtındaki yükle kalkana baba yiğit denir patron olmak kolay değil işçi algısı vergisi taş atanı laf sokanı ne oldu patron pesmi ettin kaybolan paramı itibarmı önemli olan dönmek birtek sözüne ve insanın özüne yakışmaz dön bak kimler ne umutlarla bekliyor pes edenler dönmez asıl dönenler pes etmiyenlerdir yarım kalan işini bitirmeden huzuru bulamaz rakamlar hesap bilenler içindir bilmeyenler için geçer akçe fiyatıdır. Bir adım hiç atmamaktan daha iyidir bitene kadar beklemeye devam biz beklemekten yorulduk koşmak için can atıyoruz. Yapılacak çok işimiz var

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Çelme çakanın niyeti bellidir düştüğü yerden kalkmasını bilene yiğit denir helede sırtındaki yükle kalkana baba yiğit denir patron olmak kolay değil işçi algısı vergisi taş atanı laf sokanı ne oldu patron pesmi ettin kaybolan paramı itibarmı önemli olan dönmek birtek sözüne ve insanın özüne yakışmaz dön bak kimler ne umutlarla bekliyor pes edenler dönmez asıl dönenler pes etmiyenlerdir yarım kalan işini bitirmeden huzuru bulamaz rakamlar hesap bilenler içindir bilmeyenler için geçer akçe fiyatıdır. Bir adım hiç atmamaktan daha iyidir bitene kadar beklemeye devam biz beklemekten yorulduk koşmak için can atıyoruz. Yapılacak çok işimiz var
    dönmeyi bırak çağrı yapsa hisseleri toplasa onada raziyim,dönerse borsaya itibarınıdakazanır. meges boya aklıma geldi onurlu bir şekilde the end yaptı...

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    dönmeyi bırak çağrı yapsa hisseleri toplasa onada raziyim,dönerse borsaya itibarınıdakazanır. meges boya aklıma geldi onurlu bir şekilde the end yaptı...
    Yani,haklısın..Dediğiniz gibi olması gerekende budur..

8. Alın size çalılıklar arkasından çıkardığım yüreksiz bir bit yavrusu
     Alıntı Originally Posted by garibanca
    Asıl yavşamış sensin...

Sayfa 753/986 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •