Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 883/1004 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: Viop XXXV

1. Murat BARIŞIK ın
    Arastırma ekibinin çalışması grafiği dikkati çekenlere.

2. Gardes bu grafik nedir yav.. hisseler tarihi dib olmuş grafik teknik analiz vs bakmaya gerek yok.. bu şirketlerin araba bina masa sandalye bilgisayar kıvır zıvır kalemi var fiyatlar belli..

Tarihi dib..

3. Aha teknik analiz ne işe yarıyor ise

4. Macd aylık pozitif divergence ve tarihi dipde yeşil nokta goymus aha teknik analiz

5. Pazartesi bürokrasi hareketlenebilir az önce yapılan açıklama devlet kademelerindeki orta/üst bürokratları doğrudan ilgilendiriyor.

https://twitter.com/kilicdarogluk/st...29266848673793
    Son düzenleme : aokan1973; 16-10-2021 saat: 15:05.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

6.  Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Sec, usdt gibi stabil koinleri en büyük risk olarak görmüyor mu?
    1 usdt için karşılık olarak 1 dolar yok bilanço da. Özel şirket tahvilleri dahil sayısız enstrüman.

Evergrande batışı da bu yüzden soru işareti olmamış mıydı?

Kripto şifrelemeyi çözen kuantum bilgisayar haberi ile piyasa yerle bir olamaz mı sizce?

Allah göstermesin kaza ölüm gibi elim bir olay olursa ailenizin ulaşabileceği şekilde tedbirlerinizi aldınız mı bu yatırımlarda?

Ülkemizin durumu, olası sermaye kontrolleri vs. vs. zaten bıktık yorulduk konuşmak faydasız bu siyasi iklimde.
    coin al sat için değil ama teknik tarafını yazayım.
    blok şifrelerken belli zorluk seviyesinde sha256 ile şifreliyor.
    sha256 nin kirilabildigi nsa denen kurumun kuantum bilgisayarlarla bunu tuz buz ettiği sağda solda defaatle yazıldı çizildi falan filan...
    o konu yeni değil.
    https://www.reddit.com/r/Bitcoin/com...tent=post_body
    yukaridaki link 2015 te de bu tartismalar vardi...

7.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    coin al sat için değil ama teknik tarafını yazayım.
    blok şifrelerken belli zorluk seviyesinde sha256 ile şifreliyor.
    sha256 nin kirilabildigi nsa denen kurumun kuantum bilgisayarlarla bunu tuz buz ettiği sağda solda defaatle yazıldı çizildi falan filan...
    o konu yeni değil.
    https://www.reddit.com/r/Bitcoin/com...tent=post_body
    yukaridaki link 2015 te de bu tartismalar vardi...
    Kuantum bilgisayarlar pratik olarak kodlanamadığı için şimdilik tehlike yok. Ama bu alanda çok ciddi çığır açan gelişmeler var. türkçe kaynak Devrim Denyal
    https://devrimdanyal.medium.com/kuan...zi-8e6fba8d31f

Özetle..

Kuantum bilgisayarlar, Bitcoin blok zincirinin güvenliği için ciddi bir zorluk teşkil ediyor. Şu anda, dolaşımdaki Bitcoinlerin yaklaşık % 25'i bir kuantum saldırısına karşı savunmasız durumdadır. Savunmasız bir adreste Bitcoinleriniz varsa ve kuantum hesaplamadaki ilerlemenin herkes tarafından bilinenden daha ileri düzeyde olduğuna inanıyorsanız, muhtemelen paralarınızı yeni bir p2pkh adresine aktarmalısınız (özel anahtarınızın güvenli bir yedeğini almayı unutmayın).

Kendi Bitcoinlerinizin yeni bir p2pkh adresinde güvende olması durumunda, birçok kişi aynı koruma önlemlerini almazsa (veya alamazsa) yine de etkilenebilirsiniz. Çok sayıda Bitcoinin çalındığı bir durumda, fiyat büyük olasılıkla düşecek ve teknolojiye olan güven kaybolacaktır.

Herkes aynı koruma önlemlerini alsa bile, kuantum bilgisayarlar sonunda o kadar hızlı hale gelebilir ki Bitcoin işlem sürecini baltalayabilirler. Bu durumda Bitcoin blok zincirinin güvenliği temelde kırılacaktır.

Bu durumda tek çözüm, kuantum saldırılarına doğal olarak dirençli olduğu düşünülen 'kuantum sonrası kriptografi ' adı verilen yeni bir kriptografi türüne geçmektir.

Bu tür algoritmalar, blok zincirlerinin kullanılabilirliği için başka zorluklar ortaya koymaktadır ve dünya çapındaki kriptograflar tarafından araştırılmaktadır. Kuantum sonrası kriptografiye yönelik gelecekteki araştırmaların, sağlam ve geleceğe yönelik blok zinciri uygulamaları oluşturmak için eninde sonunda gerekli değişikliği getireceğini tahmin ediyoruz.

Kaynak; Deloitte & learn me bitcoin
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

8. Yahu kardeşim indirsinler 800 baz puan ne olacaksa olsun yeter artık.

Sayfa 883/1004 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •