Sayfa 147/964 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. sizi kimler kandırdı!!!

Kimlere uydunuz!!!

Uyanınca oku!!!

2. Sn Freecell size bir sorum olacak cevaplarsanız memnun olurum.Ben memsa hissesine sahip olmadığım için hiç memsa topiğini okumadım. drtuss memsanın ortağı ve burada sizin grubu devamlı suçlayarak, işte genel kurul kayyum atamasını eleştitrerek yada çağrı olmayacak diyerek kervanı itibarsızlaştırmak istiyor.Sorum şudur kervan ile memsa arasında organik bağ varmıdır? kervan da işler kötüye gisince bundan memsa olumlu mu etkilenmektedir? Yada tam terside geçerlimidir? Aydınlatırsanız sevinirim

3. Hocam sirket capinda ne organik ne de inorganik hic bir bagi yok...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. drtusss hocam slm. cok uzun zamandir bekliyorum bende, zararim mevcut. yazdiklariniza itibar ediyorum. ne yapmam lazim su an ? kurtulayim mi beklemeye devam mi edeyim.

5.  Alıntı Originally Posted by hasson34 Yazıyı Oku
    Allah kervan yatırımcısı ile uğraşan senin gibilerin de belasını versin İnşallah. Manyak mısın nesin? Kervan yatırımcısından sana ne ?
    zavallı , mübarek kadir gecesi hürmetine allah sana akıl fikir versin
    benim için ne dilersen en az 1000 mislini bulasın

Alıntı Originally Posted by hasson34 Yazıyı Oku
    elimdekilerinin yarısını zatmayı düşünüyordum ama var ya Allah şahidim bu volbor gibi drtussssssssss gibi tiplemeler yüzünden zatacağım varsa da zatmıyorummmmmmmmmmmm. Bu tiplemelere inatttttttttttttttt. batcam leyyyyyyyyyyyyyyyn batcammmmmmmmmmmmmmm. köküne kadar batcammmmmmmmmmmmmmm. annadınız mı sizi yumoş takımları..
    üzülürmüyüm senin gibi sine diye düşündüm de

sonuç : allah hakettiğini vermiş demek ki derim

yazıklar olsun sen ve senin gibilerine
    yazık benim gibi doğru yolu görebilin diye uğraşanların çabasına

bu kadar 4 senelik uyarma ve sürekli haklı çıkmama rağmen
    bana hakaret eden ve bela okuyan kim varsa KEZBN yatırımcısı olan
    size söyleyecek son lafım

ALLAH SİZİN CEZANIZI VERİYOR ZATEN

emin olun cevap yazmazsanız bir daha burada yazmayacağım

KOD DIŞI olduğunda birbirinizi gazlarsınız nasıl olsa
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

6.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    zavallı , mübarek kadir gecesi hürmetine allah sana akıl fikir versin
    benim için ne dilersen en az 1000 mislini bulasın

üzülürmüyüm senin gibi sine diye düşündüm de

sonuç : allah hakettiğini vermiş demek ki derim

yazıklar olsun sen ve senin gibilerine
    yazık benim gibi doğru yolu görebilin diye uğraşanların çabasına

bu kadar 4 senelik uyarma ve sürekli haklı çıkmama rağmen
    bana hakaret eden ve bela okuyan kim varsa KEZBN yatırımcısı olan
    size söyleyecek son lafım

ALLAH SİZİN CEZANIZI VERİYOR ZATEN

emin olun cevap yazmazsanız bir daha burada yazmayacağım

KOD DIŞI olduğunda birbirinizi gazlarsınız nasıl olsa
    kot dışına çıkmaz ise sen yumoş sun ok mi

7. Benin en çok istediğim şey kot dışına çıkması ve bu tarz işadamı diye geçinenlerin de bir daha farklı bir şirket yönetiminde dahi bist e acilmalarinin kanunen yasaklanmasidir. Hadiiii sözünü tut delikanlı adamsın ya . Anca gidersin yurruuu kot dışına. 90 bin tl. Benim şahsi yatırımım ve akıbeti sadece beni baglarrr. Delikanlı isen dobra dobra kot dışına gidersin. Ülkemiz kanunları seni de bağlar. Simdi kot dışı dedinya. Tabi adamsan dedini yaparsin. Ama sen kiiim adamlik kim. YTD

8. kot dışına çıkmadan önce şöyle biiiiiiiiiiir 0,20 guruş altına bi daha corsunnnnnnnnnnn ve ben bi 90 bin TL daha batırmak için beklediğim yer orası doplamda 180 bin tl mi batırmatk istiyor bunu çok istiyom. kendi yatırımım sadece kendimi bağlar. kimseyi zerre kadarrr ilgilendirmezz o kederrrrrrrrrr. hadi kot dışına çıkması için sıradiki senaryolarınızı mı diyeyim icraatlerinizi mi diyeyim hadiiiiiiiiii adam gibi yerine getirinnnnnnn. ama adam gibi ok mi. adam gibi toptan batıcezzzzzzzzzz ok mi bak ben batıcek rakamımı daha da çoğaltacağımmmmmm ama neden çoğaltıcem bilionusssssss mu bana agıl vermeye kalkan yumoş takımlarından dolayı batıracağım rakamı 2 ye katlayacağım. çünkü onlar kaç kuruşluklar da bendenize agıl vermeye soyunurlarmışşşşşşş. delikanlı adam benim gibi olurrrrrrrrrrrr. hadi top sizde kot dışı için gerekli hareketleri işleyin de şöyle bi kağıt 0,20 altlarını görsün ve bendeniz zararımı 2 ye katlayacak bir alım daha gerçekleştireyim. sırf batmak için ha zakın yanlış anlamayın batmak isteyen adam gibi adamım. hani agıl ustaları da kendini adam zanırlar ya. adamsan kot dışı hareketlerini icraate zoktur. o kederrrrrrrrrrr. YTD

Sayfa 147/964 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •