Sayfa 241/262 İlkİlk ... 141191231239240241242243251 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by FinansDoktoru Yazıyı Oku
    Bu kağıdın geçen gün attığım youtube videosunda da var aslında değerlemeleri 12lerde. Hadi iskontolu olsun 10 gibi değerleri bulabilir teorik olarak. Bu kadar az dolaşımda kağıt kaldıysa da patronların fiyatı düşük tutması da garip neticede gerçek değerinde olması onların da faydasına. Yalnız aracı kurumlar hiç rapor çıkarmamış fonların bu kadar kağıt tutmasına rağmen. Hatta en popüler hisse fonlarının da elinde varmış. Raporların çıkması durumunda patron şimdi almadığı o malları piyasaya kaptırır, aracı kurumların rapor çıkarması önemli bir adım olur.
    piyasa mal kaptırmazlar, patron isterse bu kağıdı endeks 2000 ken 2 liraya düşürür, 10 sene de orda bekletir. tahtacısının dolayısıyla patronun kağıdı 3 kat sürüp yüksekten dağıtarak kazanmak gibi bir huyu yok, tertere yaparak 20 30 50 100 kademe testerelerle trade ederek para kazanır. bu çok tipik bir patron tahtasıdır. bu sıra bu kağıdın tavan yaptığını pek göremezsiniz, en azından ben 2 3 senedir pek görmedim, sayılıdır. yüzde 5 yaptığını da pek göremessiniz. ama hemen hergün yüzde 5 6 marj yapar, tahtacı trade ini yapar, parasını kazanır, sonrada yüzde 0.70 yüzde 1.20 artı kapatır, ya da duruma göre az ya da çok eksi kapatır. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    piyasa mal kaptırmazlar, patron isterse bu kağıdı endeks 2000 ken 2 liraya düşürür, 10 sene de orda bekletir. tahtacısının dolayısıyla patronun kağıdı 3 kat sürüp yüksekten dağıtarak kazanmak gibi bir huyu yok, tertere yaparak 20 30 50 100 kademe testerelerle trade ederek para kazanır. bu çok tipik bir patron tahtasıdır. bu sıra bu kağıdın tavan yaptığını pek göremezsiniz, en azından ben 2 3 senedir pek görmedim, sayılıdır. yüzde 5 yaptığını da pek göremessiniz. ama hemen hergün yüzde 5 6 marj yapar, tahtacı trade ini yapar, parasını kazanır, sonrada yüzde 0.70 yüzde 1.20 artı kapatır, ya da duruma göre az ya da çok eksi kapatır. ytd.
    Bu mantıkla belki de fonların elindekini almadan da sürmezler, dedikleriniz klasik patron kağıdı sorunları maalesef.Ben şahsen Usd bazında bir hedef koydum ve orayı bekleyeceğim patron götürmezse de uzun vadeli bir ortağı var artık.

3. Ulan ne aç gözlü adammış be..endeks yüzde 3 yaptı la sen yüzde 2.5 ...buna bile şükür edecek hale getiriyor bizi ama herkes biliyorki bu kağıdın hakkı çok çok yukarılar..Emeklilik fonu satmış biraz yine ..aç köpek onu aldın işte yetmiyomu..bu piyasada milletin satmasını mı bekliyosun

4. sabah ukari istahli gorundu, aksama guzel eksi kapatir yine..

5.  Alıntı Originally Posted by tembeles Yazıyı Oku
    sabah ukari istahli gorundu, aksama guzel eksi kapatir yine..
    Ayağım uğurlu gelmiştir belki:)

6.  Alıntı Originally Posted by FinansDoktoru Yazıyı Oku
    Ayağım uğurlu gelmiştir belki:)
    40 yılın başı yanılttı beni, yarın bi terslik yapar da giderse 5.35 40 lara 40 bin lot satılık var. 50 yi görürse bi 10 daha var. öbür gün de 50 nin üstüne çıkarsa bulduğum yerden bi 10 daha var. sonrasını beklerim. yarın düşerse ya da dediğim seviyelere gelmezse tamamını beklerim. ytd

7. Bofanın robotu dövdü bugün kağıdı

8. Bedelsiz Başvurusu (SPK) 17/11/2021 ortalama 3 Hafta içinde onaylanıyor. Extrem bir durum olmaz ise eli kulağında olmalı ( Yarın beklerim) Durun bakalım hesaplara ne zaman yansıyacak...

Sayfa 241/262 İlkİlk ... 141191231239240241242243251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •