Onemli Gunler Banner
Sayfa 23/524 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 4190 madde; 177 - 184 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Ben söylemiştim bu işin altından da bir Çapan çıkar diye bekliyoruz daha önceleri bunu yaptı zaten bütün haberleri fos çıktı
    İşin içinden çıkılmaz bir hal aldı hisseyi taşıtacak bu spek denin K o ç anlaşılan o şirkette bu işin içinde herkesin ağzına bir parmak bal çal dedi değerleme haberini yolladlar piyasaya elinde ki malları ve ve satışını tamamladıkları hisseleri vermekte çok kolay oldu. Forumda bir umut hala var Ama ben hiç umutlu değilim. Sabır bizim göbek adımız oldu��

Kurbağa haşlama sendromu mu desek yoksa Stockholm sendromu mu desek?

2.  Alıntı Originally Posted by black_raven Yazıyı Oku
    Yalnız bir şey atlanıyor, yeniden değerlemeler 31 Aralık 2021 e kadar tamamlanacak denildi Şirketten yapılan açıklamada. Yani raporlar şu an hazır. Mesele kamuyla paylaşılıp paylaşılmayacağı.
    Aynen

Ben de zaten iptal edileceğini sanmıyorum

Ama ertelenecegi olasılığı hala masada duruyor.

CHP li Bülent kusoglu enflasyon muhasebesinin 2023 e ertelenmesi teklifi sunmuş.

Iptal edemezler çünkü bilancolar enflayonun altinda iyice ezildi.

Hazırlık olmadığından bir iki ceyrek ertelenebilecegj yazılıp çiziliyor.

Gözüm kulağım resmi gazetede biran önce olurda d*****n kuyruğu kopar

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

Alıntı Originally Posted by black_raven Yazıyı Oku
    Yalnız bir şey atlanıyor, yeniden değerlemeler 31 Aralık 2021 e kadar tamamlanacak denildi Şirketten yapılan açıklamada. Yani raporlar şu an hazır. Mesele kamuyla paylaşılıp paylaşılmayacağı.
    Bakalim ne kadar saklayacaklar
    Mızrak çuvala sığmıyor artik

Alıntı Originally Posted by black_raven Yazıyı Oku
    Merhaba sayın black_raven
    Sanki bir yanlış anlaşılma var. Değerlemeler 31 12.2021 e kadar tamamlanacak denildiğini sanmıyorum.
    31.12.2021 tarihi itibariyle değerleme yapılması söz konusu.

Yani fianansal raporlar da şu ocak-şubat ayında an hazırlanıyor. Ancak 31.12.2021 tarihi itibari ile hazırlanıyor. Yani 31.12.2021 döviz kurları esas alınarak hazırlanıyor gibi.
    Değerlemeler de 31.12.2021 tarihi itibari ile hazırlanacak. Ancak şu an değerleme çalışmaları devam ediyordur.
    Fakat finansal rapordan önce hazırlanıp mali departmana verilecek, raporlar da bu rakamlara göre düzenlenecektir.
    Haa şirket şöyle bir güzellik yapabilir. Bir engel de yok bu konuda, Değerleme raporlarını finansal raporlardan önce KAP da bildirebilir. GYO ların yaptığı gibi.
    Ben bizimkilerden böyle bir güzellik yapmasını bekliyor muyum?
    -Tabi ki hayır

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Merhaba sayın black_raven
    Sanki bir yanlış anlaşılma var. Değerlemeler 31 12.2021 e kadar tamamlanacak denildiğini sanmıyorum.
    31.12.2021 tarihi itibariyle değerleme yapılması söz konusu.

Yani fianansal raporlar da şu ocak-şubat ayında an hazırlanıyor. Ancak 31.12.2021 tarihi itibari ile hazırlanıyor. Yani 31.12.2021 döviz kurları esas alınarak hazırlanıyor gibi.
    Değerlemeler de 31.12.2021 tarihi itibari ile hazırlanacak. Ancak şu an değerleme çalışmaları devam ediyordur.
    Fakat finansal rapordan önce hazırlanıp mali departmana verilecek, raporlar da bu rakamlara göre düzenlenecektir.
    Haa şirket şöyle bir güzellik yapabilir. Bir engel de yok bu konuda, Değerleme raporlarını finansal raporlardan önce KAP da bildirebilir. GYO ların yaptığı gibi.
    Ben bizimkilerden böyle bir güzellik yapmasını bekliyor muyum?
    -Tabi ki hayır
    Sayın playmaker, haklı olabilirsiniz ancak ben ilgili Kap metnini okuyunca değerlemelerin, 31.12.2021 tarihli Konsolide Finansal Rapor'da yer alabilmesi için 31.12.2021 tarihine kadar tamamlanmış olması gerektiğini anlıyorum.
    Saygılarımla.

yatırım tavsiyesi değildir.

6. Dardenele bak 2 milyar piyasa değerini geçti maşallah bu forumda Çok dalga geçenler vardı dardenlelde şirketmi adamlar şov yapıyor bizim şirkette boru döşemeye devam ediyor.

7. Spek. Sözüm sana yada bu hareketi yaptırana

Ulan insanda az haysiyet onur olur Bu kadar ahlaksız olacakları hiç aklıma gelmezdi bu nasıl bi K o ç lüks böyle

Yazık vallahi yazık bu durum çok vahim bir hal aldı

Ulan kıçı kırık bir Tofaş 50 bin TL olmuş

Senin mezarda yatanlarında seninde a k değil anladın değil

Çakal sürüsü adi müptezeller

Ayrıca

Nerde bu 30 dan hisse Lan 26.7 den hisse alan kimsiniz neden aldınız.

Basın bakalım basabildiğiniz kadar

kim bilir ne oyunlar var altında ama adamlık yok fırıldaklar

En son hisse satış haberi gelmeden dolar bazlı endeks hareketi başlamadan

Dolar 8.5 tl endeks 1370 di dolar 13,5 oldu endeks 2070 oldu sen bu arada sen 26.7 den hisse satışı gerçekleştirdiğin halde şimdi fiyat 22 tl ayıp be kardeşim gelde kızma

Dardenel 2.2 milyar piyasa değerine ulaştı bizden kötü durumdaydı adam haber üstüne haber yatırım üstüne yatırım haberi

Bizdeki haberler ise hep yalan oldu eydep savunma sanayi haberinden bir yıl geçti tık yok

Yatırmakta teşvik
    K belgesi aldın üstüne revizyon yaptın sadece kalıplar geldi sermaye artırımı dedin kapa düştüğü günün ertesi kağıdı tavan yerine taban yaptırdın

Türkiyede herşeyin fiyatı uçtu gitti bedelliye katılmak için İstanbulda babadan kalma bir dairem vardı onun satacaktım 350 bine şimdi 750 bin oldu sana güvenip satacaktık ama Allahtan satmadım

8. 13 01 2022 KAPANIŞ

İŞLEM HACİMLERİ

EPLAS: 3.707.271

MAZHAR: 556.285

Sayfa 23/524 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz