Sayfa 468/993 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. Kayseri'de 9 Trilyon dolarlik Neptunyum buldular, aslinda neptunyum'un dogada bulunan bir madde olmadigi anlasildigindan, bir daha neptunyum bulmadilar..

https://www.sozcu.com.tr/2022/yazarl...kirsa-7195993/

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Benzin istasyonu Müdürüne durumu bildirmiş. Çekici göndermişler, Benzim istasyonunun patronu da ilgilenmiş. Daha önce de benzer olaylar yaşanmış ki anlaşmalı bir tamircileri varmış. Çekici arabayı oraya götürmüş. Depoyu boşaltıp gerekli kontrol ve tamiratı yaptıktan sonra aracı bugün teslim etmişler. Masrafları istasyon patronu karşılamış.
    Mağdurun Cebinden para çıkmadan sorunu çözmüşler.

İlginç bir şekilde kolay hallolmuş. Şaşırdım.
    Akaryakıt istasyonlarında özel akaryakit paket poliçesi varsa patronun cebinden de çıkmaz ...bu policelerde pompacı yanlış yakıt sorumluluk teminatı var ..

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    ben en uygun mapfre'den alabildim. eski müşterisi olduğumdan da olabilir.
    tşk allianz la aynı fiyat çıktı...a.q bu sene kaskocular pompacılarıda geçti...

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    tşk allianz la aynı fiyat çıktı...a.q bu sene kaskocular pompacılarıda geçti...
    sormayın.. geçen seneye göre araç rayiç bedel artışını %70 falan hesaplayıp kasko primini %120 artırmış sülalelerini sevdiklerim. söyledikleri rayiç de piyasasının %20 falan altında. nazar değmesin şimdiye kadar sıfır hasarlı olmama rağmen oluşan oranlar bunlar.

sormayın.. geçen seneye göre araç rayiç bedel artışını %70 falan hesaplayıp kasko primini %120 artırmış sülalelerini sevdiklerim. söyledikleri rayiç de piyasasının %20 falan altında. nazar değmesin şimdiye kadar sıfır hasarlı olmama rağmen oluşan oranlar bunlar.
    Bende kasko bedeli %400 artış istiyorlar, trafik %90 artışla yeniledim ama kaskoda pompacıyıda geçtiler...

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bende kasko bedeli %400 artış istiyorlar, trafik %90 artışla yeniledim ama kaskoda pompacıyıda geçtiler...
    sizin oranı duyunca bi rahatlama oldu bende şimdi :))

sizin oranı duyunca bi rahatlama oldu bende şimdi )
    Alliamz şa yıllardır çalışıyorum...Geçen yılda piyasanın yarı fiyatına kasko yapan firma şimdi 4 katı istiyor...Arbanın fiyatı x2 aq nasıl bu kadar para istiyorlar anlamadım...Kaza yok araba daha 1 yaşında

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,616
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Kayseri'de 9 Trilyon dolarlik Neptunyum buldular, aslinda neptunyum'un dogada bulunan bir madde olmadigi anlasildigindan, bir daha neptunyum bulmadilar..

https://www.sozcu.com.tr/2022/yazarl...kirsa-7195993/
    Palavra sıkarak bu zamana geldiler,bazı koyun sürüsüde buna inandı vaziyet şimdi ortada...O neptunyum değildir neptün gezegenidir onunlan karıştırmışlardır...Yalan konuşan için yasa çıkarmadılarmı cezalandırmak için ?,mendereste öyle yapmıştı boyunun ölçüsünü aldı sonra,asılırken 7 yaşındaydım,tekrar olay tekerrür etse iyi olur ibreti alemlik için

Sayfa 468/993 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •