Sayfa 150/178 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon
Arama sonucu : 1418 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by borsalig Yazıyı Oku
    sayin keko

fonlar satis yapmaya baslamis. 3 4 aydir takip ediyorum ilk kez fonlarin sattigini gordum. evet bi hikaye var. yonetim kademesinin degismesi olsun, pazar yeri olsun, muhtemel ges... ama bu hikayede fonlar da onemliydi bizim icin.

ilk emeklilik ve sonra yatirim fonlari satisa gecmis. var midir bir yorumunuz?

tesekkur ederim
    Takaslar iki gün sonra düşüyordu..en son paylaşılan takaslara göre yatırım fonları 23.5 milyon civarlarına çıkmıştı...tabi bu bilgileri de ben paylaşan arkadaslardan alıyordum..ben derinlikli olarak ve takas takibi yapmıyorum..sebebi ben bu şekilde kazanmaya alıştım...diğer verileri takip edersem gözlerimin gördükleri ile iş yapmaktan ve bu şekilde yanlışlar yapmaktan korkuyorum ..biliyorsunuz ben akıl ve mantığımin gördükleri ile kararlar veriyorum...zaten bu yüzden bir çok kişi ve kurumdan önce pozisyon alabiliyorum..
    Kaldı ki onlar satıyor olsalar bile dün Teknosa trend desteğinden yukarı döndü..hem de güçlü olarak...bu şekilde devam ederse ?? Hedef 37 _40 civarları olur...tabi bu sırada fonlari da takip etmekte fayda var...son çeyrek bilançosu çok güzel gelecektir..benim önemli miktardaki pozisyonun devam ediyor dostlar ..hala çok umutluyum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bankof gelene geçene çakıyor..tam saha prese devam..

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. +4 den aşağıya nasıl bir inme böyle

4.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    +4 den aşağıya nasıl bir inme böyle
    resmen gun içi dans ediyor tahtada anlamak mümkün degil...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. Bank of 600.000 sattı şu ana kadar..karşılayan halk Yatırım..muhtemelen fonlara gidecek bu mallarda..

6. Geçenlerde de demistin bank of bu hisseyi vezirde ediyor rezilde.

7.  Alıntı Originally Posted by logkabin Yazıyı Oku
    Bankof gelene geçene çakıyor..tam saha prese devam..

yatırım fonları ,emeklilik fonlarının ,bankofun ve gediğin tüm satışlarını tek başına karşılıyor...dün tam 1,450 bin adet toplamış...elindeki hisseler 24 milyona dayandı....vardır bir bildiği diyorum...son çeyrek bilançosu muhteşem gelecek...borsada en iyiler arasına girecek bilançosu ile...mağaza satışlarında yeni konsepte hızla geçiyor...ciro ve karları artıyor...e ticaret ve pazaryeri uygulaması da tıkır tıkır işliyor...ges ile ilgili gelişmeler de olursa tadından yenmez..

sabancıların ges konusundaki son hamlesini henüz göremedik...nasıl ve kiminle yapacaklar belli değil..ama alt yapıyı hazırlamışlar...panel ve inverter işini sağlama almışlar...geriye bir tek fabrika üretimi kalmış...toledo solarsın panelleri çok kaliteli ve verimli..kullanım alanı çok yüksek..bu ürünün ülkemize girmesi büyük olay olur...otomotiv sanayiinde ve binaların dış cephelerinde rahatlıkla kullanılabilir...bu ürün birer ges santrali gibi görev görür..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    resmen gun içi dans ediyor tahtada anlamak mümkün degil...
    bende şaşırdım...bu kadar sert çıkmasından sonra sert inmesi ilginç oldu..ama satanları güzel karşıladılar..satanlar da yüklü satıyordu...karşılanması ve teknosanın da hafif artıda kapatması güzel oldu..Tahminlerime göre bu ayın sonlarında artık 31-32 dirençlerimizi geçeriz ve bilançoyu 40-45 aralığında karşılarız diye düşünüyorum...o şekilde de temenni ediyorum..

Sayfa 150/178 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •