Onemli Gunler Banner
Sayfa 389/405 İlkİlk ... 289339379387388389390391399 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. Herkese sağlıklı, bol kazançlı , sevdikleriyle birlikte mutluluk dolu yeni bir yıl dilerim.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,982
    suraya birakayim 02/01/2023 tarih ,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3. Yangın anında en son kurtarılacak hisselerden, eşek ölüsü resmen.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,982
    birde cikip biz temettü veriyoruz demezler mi hahahaha
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5. Gün sonu vedalaşıyorum. ALLAH bekleyen herkese hayırlı kazançlar versin. Nasipte yokmuş gittiğini görememek. Tahtacıya iyi desdek olur. En azından aşşağıdan biraz mal kaptım tesellisi olur. Maliyetimi bile hatırlamak için ekstrelere bakmak lazım. Zararda değilim ama birşeyde kazandık sayılmaz. Sıkıp eggende bekleseydim, ne battıda bana buna geldim, hala cevabını bulamadım. Harcanacak zamanımız verilecek paramız varmış.

Mal sahibi mülk sahibi,
    nerde bunun ilk sahibi.
    Malda yalan mülkde yalan,
    gelde biraz sen oyalan

Hepi topu bir top bez ile gideceğiz. O bile bizimle gelmeyecek.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

6. Bir gıdım ilerleyemiyor, yeni senede de umutsuz başladı, valla bu sene yağış duasına bile adam bulamazsınız, bak Fatih ortağı da bezdirdiniz yahu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bir gıdım ilerleyemiyor, yeni senede de umutsuz başladı, valla bu sene yağış duasına bile adam bulamazsınız, bak Fatih ortağı da bezdirdiniz yahu.
    Birşey olurda vazgeçermiyim diye son anakadar bekledim. Arabayı garaja soktum telefona baktım bu bildiğin gibi. Serbest verdim piyasaya. Hepsine alıcıda çıkmamış Gündüz kademeli satışlar yaptım. Tahtacı boyuna aşşağı çekti. Adam senin dediğin gibi sineğin kanadından yağ çıkarmaya çalışıyor. Bendeki mal seni doyururmu. Sen git Arkın'dakilere çök. Onda katmerlisi var. Adam adaletin topuzu gibi yukarda bekliyor. Gelsede indirsem diye :D
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

8. Dün endeks çakıldı, beraberinde buda çakıldı. Bugün endeks yeşil lakin bu endeks kadar tepki vermiyor. Beklediği fırsat endeksin kesmesiymiş. Kayıpları telafi etmek gibi bir derdi hiç olmadı. Bunları fırsat bildi. Daha nasıl dökerim peşinde. Yatırımcına yazık. Az teselli versen şu insanlara.

Sayfa 389/405 İlkİlk ... 289339379387388389390391399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •