Sayfa 373/598 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon
Arama sonucu : 4777 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Alıntı Originally Posted by diyojen57 Yazıyı Oku
    Bakalım SPK çağıracak mi? Yoksa manipülasyonlar hep birlikte ortak mısınız? Göreceğiz.

QUOTE=kahırlı;6302729]En pis burdan mallanani s...cekler
    [/QUOTE]

halbuki hisse 35 liraya gidecek desek hoşunuza gedecek değil mi
    gerçekleri yazınca neden rahatsız oluyorsunuz
    3 yıldır bu hissede yapılanları anlatmaya devam edeceğim
    sen senin gibiler rahatsız olmaya devam edebilirsiniz

Sn yetkili,

Hisse.net sitesinde (https://www.hisse.net/topluluk/showt...54317&page=371) Türkiye Halk Bankası AŞ’ye (HALKB) ait forumda, pozitif ve kahırlı rumuzlu kişiler, hisse fiyatına ilişkin aşağı yönlü hedef fiyat verirken aynı zamanda borsaya ilişkin korku ve panik yaratıcı içerikte paylaşımlar yapmaktadırlar. 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 107’nci maddesinin ikinci fıkrası, "Sermaye piyasası araçlarının fiyatlarını, değerlerini veya yatırımcıların kararlarını etkilemek amacıyla yalan, yanlış veya yanıltıcı bilgi veren, söylenti çıkaran, haber veren, yorum yapan veya rapor hazırlayan ya da bunları yayan ve bu suretle menfaat sağlayan" kişilerin 2 yıldan 5 yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılacağını hükme bağlamıştır.

Hisse fiyatı ile borsaya ilişkin bu açıklamalarının, SPK mevzuatı uyarınca incelemesi talep ederim. Saygılarımla.

Herkesten e-Devlet’ten 2 dakikasını ayırarak şikayet etmesini bekliyorum. Ben ettim. İyi hafta sonları
    menfaat sağlayan mı?
    benim tek menfaatim var 3 yıldır bu hissede olanları anlatmak ve bu hisseye gireceklerin çok çok düşünmesini
    ve böylece yeni kurbanların girmemesini sağlamak
    biz batağa saplandık yeni ky lerinde aynı hataya düşmesini engellemek
    tabiki herkesin beyni var düşünüp tartıp bir karar verecek
    Jp 2 lira hedef verince rahatsız olmayan güruh ben 3,5 (gelirse alırım diyorum oda)hedef verince mi manipülasyon yapıyorum
    her yere şikayetini yap elinden geleni ardına koyma derim

kaldı ki yalan mı söylediklerimiz
    ne demişsek doğru çıkmış
    3 yıldır hissenin fiyatı da ortada
    siz bence banka yönetimini ve yıllardır yatırımcıyı zarara uğratan kimlerse onları şikayet edeceksin
    asıl bu hissede doğruları söyleyenleri susturmak adına bir şeyler yapılıyorsa asıl siz suç işliyorsunuz

Bakalım SPK çağıracak mi? Yoksa manipülasyonlar hep birlikte ortak mısınız? Göreceğiz.

QUOTE=kahırlı;6302729]En pis burdan mallanani s...cekler
    [/QUOTE]

vay be ben neymişim
    bundan sonra bana ünlü manipülasyon kralı deyin tamam mı
    varmı bu güç başkasında
    güç bende artık HEMANN..

Alıntı Originally Posted by faruky7 Yazıyı Oku
    Dava olumlu sonuçlansa soluğu kaç TL de alırız
    o iş bitti artık davanın düşeceği falan yok
    yılan hikayesine döndü daha öncede yazdık
    bir hisse bir beklentiyi binlerce kez satın almaz
    dava düşse bile ben çok etkileneceğini düşünmüyorum
    mesele artık dava olmaktan çıktı
    yatırımcı artık bu bankaya güvenmiyor neden yatırım yapsın ki?
    yıllarca dava düşsün tavan tavan gidecek algısıyla bu noktaya gelinme dimi
    yıllarca bu beklenti ile kaç yatırımcı tuzağa düşürüldü
    açın grafiğine bakın halen 10 yıl önceki fiyatında bir arpa boyu yol alabilmiş değil
    dolar nerden nereye geldi hele hele her şeyin 5 kat arttığı bu enflasyonist ortamı katmıyorum bile
    geçen burda biri vardı 17 ocak 17 ocak diye beklenti yaratıyordu ne oldu gıkı çıkmıyor
    bir de vebalden bahsederler
    niye onu şikayet etmediniz cimere işinize geliyor demi
    çatlasanızda patlasanızda sizi rahatsız etmeye devam edeceğim

Ekran goruntulerini munasip bir tarafina sey yap bence.

7. Alo ben spk geliyorum.

8. 3 ay omru kaldi o SPK nin acele et derim diyojen

Halkbank, SPK, BDDK, TVF, Hazine, Borsa Istanbul.... bunlarda imza atma yetkisi olan kac tane bakan, mudur, mudur yardimcisi burokrat varsa tek tek harama uzanmis ellerini kirip gozlerini oymazsan adam degilsin Kemal. Bunlarin hesabini mahsere birakir yada acirsan iki elimiz yakanda Kemal.

TBMM Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu'nun raporu doğrultusunda kurulan Araştırma Komisyonları'nın kararları sonucunda eski bakanlar ile Halkbank'ın eski yöneticileri hakkında da suç duyurusunda bulunulmuştu. Ancak mahkeme, Halkbank'taki yolsuzluk iddialarını zamanaşımı nedeniyle esastan inceleme olanağı bulamadı. Klasörlerin bağlarını bile çözmedi. Esasa bile girilmeden eski banka yöneticileri hakkında açılan 19 ayrı dava kapanmış oldu. İşte zamanaşımı ile kurtulan bürokratlar: Yenal Ansen, Osman Nuri Ertuğ, Ali ihsan Elgin, Hasan Özcan, Hasan Sarıaslan, Turan Kalaycıoğlu, Muazzez Ela, Hüsnü Barbaros Olcay, Şirin Bağaycı, Yücel Dirik, A. Nuri Kora, Ulvi Ay, İnciser Çeliker, Nurhan Sarıkuzu, Muzaffer Tek, İ. Tevfik Sekizinci, F. Yıldız Vidinli, Orhan Recen, Salih Şevki Doruk, Mualla Halistürk,Sümer Diyar, Melahat Kaya, Cumhur Pamuk, Cavit Kamacı, Ender Altun, Dursun Dursun, Muzaffer Emlak, Kemal Baytaş, M. Cihan Paçacı, M. Metin Tunçsu, Ünsal Taş, Sevim Aymelek, R. Ali Yılmaz, İsmail Kocaer, Mahmut Ünsal, Erşan Altay, Ayla Velioğlu, Özcan Kadakoğlu, Ali Aytekin, S. Selçuk Türkmen, Recep Şiray, İ. Bülent Özer.(Yusuf Ziya Öniş Stadı)

http://arsiv.ntv.com.tr/news/41354.asp

Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Recep Önal
    Eski Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hüsamettin Özkan

zamanasimiyla beraat ettikten sonra ''bize karşı yaptıkları pislikte boğulacaklardır. Yakalarını bırakmayacağız. Bizi iki yıl süründürdüler, perişan ettiler. Yaptıklarını yanlarına bırakmayacağız'' diye konuştu.

2 yil degil 200 yil bunlarin 7 neslini surundureceksin Kemal!

Sayfa 373/598 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •