Sayfa 7/232 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    yabancı sermayeye hayır diyorsun öylemi
    senin gibi yabancı sermaye dostunun dolara yatırım yanlış diye başlık açmasıda yanlış olmuş
    yabancı sermaye tl mi getiriyor memlekete yada yabancı sermaye ne için istenir memlekete
    kaldıki yabancı sermaye dediğin gelip bizim yapılmış işleyeyn malımızı alıyor sıfırdan yatırım yapmak için sermaye getirmiyor
    ayrıca şu satılanların tek bir tanesinin ederine satılmadığını herkes biliyor
    20 milyar doalrlık telekom hariri ve yancılarına sadece 6-7 milyar doalra satıldı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. yabancı sermaye, özelleştirilen kurumların karlarını dolar alarak ülkelerine gönderiyor .

yine tutturamadık tühhh.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    yabancı sermaye, özelleştirilen kurumların karlarını dolar alarak ülkelerine gönderiyor .

yine tutturamadık tühhh.
    o kısmına hiç değinmiyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

neyse bence çok saçma bir başlık
    içinde de ilham alabileceğim bi fikir yok
    etik değil diyip geçmişti
    şimdide yanlış diyor zaten en baştada doalr kazandırmayacak diyemediğini söylemiş
    burası yatırım yapan insanalrın forumu
    böyle yatırım araçlarından birine etik değil yanlış diyip tek kelime açıklamamakta bence çok yanlış ve saçma
    başkada yazı yazmayı düşünmüyorum bu saçmalığa

Körr kuyu ...

6. Amerika dolarları karşılıksız basıyor. Elbette bu iş bir gün ellerinde patlayacaktır. Dolarla işleri minimuma indirmek bizim zararımıza değil yararımızadır.
    Doların alternatifi ne olur denirse altın olabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by hissedar001 Yazıyı Oku
    Amerika dolarları karşılıksız basıyor. Elbette bu iş bir gün ellerinde patlayacaktır. Dolarla işleri minimuma indirmek bizim zararımıza değil yararımızadır.
    Doların alternatifi ne olur denirse altın olabilir.
    Bu öğüdü bir yerden hatırlıyorum da tyam çıkaramadım.

Bu başlık tümüyle "Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz" başlığına ve o başlıkta yönetmin beceriksizliği ve ehliyetsizliğiyle dolar kurunu son iki yılda bu hale getirip ülkeyi ve ekonomisini en büyük tehdit noktasına getirdiğin yöndeki eleştirlere siyaseten yanıt vermek üzere açıldı.

Bu net.

Zaten buraya gelip de destek verenlerin altyapıları malum.

Bir ekonomik konuyu bile ayrışmadan kendi mecrasında atrtışamıyoruz.

Daima onlar ve bizler oluyor.

Asıl dolar kuru değil de korkarım bu kutuplaşma en büyük tehdit bu ülke ve geleceği için.

Ne yazık ki bu böyle.

Ben diğer başlıkta daima vurguluyorum.

Dolar kurunun yüksekliği ve yükselmesi hiçbirimizin ve de dolayısıyla ülkemizin yararına değil diye.

Ülkeyi ve ekonomiyi de makro olarak bu hale hale getirenler de belli.

Hala alkış hala biat hala körlük ...

Ne diyeyim.

Devam.

8. Ben dünyayı değiştirmeye çalışmıyorum.
    Karşılıksız basılarak dünyanın her yerine dağıtılan bir kağıt parçasına fazla güvenmiyorum diyorum. Gerektiği yerde gerektiği kadar kullanmalı diyorum.
    Yatırım için dolar alacağıma altın alırım diyorum.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu öğüdü bir yerden hatırlıyorum da tyam çıkaramadım.

Bu başlık tümüyle "Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz" başlığına ve o başlıkta yönetmin beceriksizliği ve ehliyetsizliğiyle dolar kurunu son iki yılda bu hale getirip ülkeyi ve ekonomisini en büyük tehdit noktasına getirdiğin yöndeki eleştirlere siyaseten yanıt vermek üzere açıldı.

Bu net.

Zaten buraya gelip de destek verenlerin altyapıları malum.

Bir ekonomik konuyu bile ayrışmadan kendi mecrasında atrtışamıyoruz.

Daima onlar ve bizler oluyor.

Asıl dolar kuru değil de korkarım bu kutuplaşma en büyük tehdit bu ülke ve geleceği için.

Ne yazık ki bu böyle.

Ben diğer başlıkta daima vurguluyorum.

Dolar kurunun yüksekliği ve yükselmesi hiçbirimizin ve de dolayısıyla ülkemizin yararına değil diye.

Ülkeyi ve ekonomiyi de makro olarak bu hale hale getirenler de belli.

Hala alkış hala biat hala körlük ...

Ne diyeyim.

Devam.

Sayfa 7/232 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •