Sayfa 349/582 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 4653 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Bu sene 50 krş temettü verirmi acaba diyordum cevizli işide çıkınca zor diyorum ne dersin vergi avantajina rağmen geri alım bile yapmadılar 10- 15 milyon lot bile alsa yatirimci icin çok iyi olurdu..
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Aslında cevizli bile eksantrik denilebilir çünkü ruhsatlı şehrin merkezinde TK imarlı yer bulmak çok zor, Anadolu yakası İçin kolay satan bir yer olacak . Başarılı bir anlaşma her anlamıyla
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

2. Ben de Göktürk 3 e hızlıca başlanacağını düşünüyorum hatta bölgede yeni bir arsa bakmaya bile başlamışlardır Göktürk 4 diye devamı gelir
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Bu sene 50 krş temettü verirmi acaba diyordum cevizli işide çıkınca zor diyorum ne dersin vergi avantajina rağmen geri alım bile yapmadılar 10- 15 milyon lot bile alsa yatirimci icin çok iyi olurdu..

Temettü olmaz , geri alım yapıyordur birileri 🤣

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Ben de Göktürk 3 e hızlıca başlanacağını düşünüyorum hatta bölgede yeni bir arsa bakmaya bile başlamışlardır Göktürk 4 diye devamı gelir
    Göktürk bölgesi hem kolay hem de güzel fiyata satar 😉

5. temettü hisseye bakışı değiştirir.güven gelir.keşke temettü verse.kazanıyorsa vermesi lazım.

Birçok yatırımcı ve fonlar için önemli bir kriter temettü 50 krş verse 364 milyon yapar 2 milyarın üzerinde değerleme haricî kârı olan bir sirket için önemsiz bir meblağ gyolarda stopajda yok ya hisse fiyatlamasinda yatırımcısını desdeklemeli yada temettü vermeli paramızı ahmet beyin hırslarına destek olmak için yatırmadık yatırımcının da bir hayatı var şirket bunu anlamalı artık tahtadaki illegal işlemleri sonlandırmalı... ileride bunun mutlaka bir karşılığı olur...
     Alıntı Originally Posted by antepli Yazıyı Oku
    temettü hisseye bakışı değiştirir.güven gelir.keşke temettü verse.kazanıyorsa vermesi lazım.
    nasip....

7.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Birçok yatırımcı ve fonlar için önemli bir kriter temettü 50 krş verse 364 milyon yapar 2 milyarın üzerinde değerleme haricî kârı olan bir sirket için önemsiz bir meblağ gyolarda stopajda yok ya hisse fiyatlamasinda yatırımcısını desdeklemeli yada temettü vermeli paramızı ahmet beyin hırslarına destek olmak için yatırmadık yatırımcının da bir hayatı var şirket bunu anlamalı artık tahtadaki illegal işlemleri sonlandırmalı... ileride bunun mutlaka bir karşılığı olur...

Ahmet bey bu al-satlarla gelen paraya tenezzül etmeyecek kadar zenginleştiğinde ancak olur.O yüzden bedelsiz yapar diyorum.

8. Bu sefer 35 40 larda gözüm kaliteli bina yapan firmalara ilgi artar
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 349/582 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •