Sayfa 311/522 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 4169 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

50 TL fiyatı gördüğü zamanlarda satın alma gücü = hisselerim ile 3 tane satın alabildiğim üründen, bugün ise yarım satın alıyorum.
    Yani 6 kat geri gelmiş var olan değerinden. Sanırım yatırımcı arkadaşlar ne dediğimi çok iyi anladılar.
    Halen gavur gibi direniyor. Yahu mübarek cuma günü ben size ne desem yüreğim soğur bilmiyorum.

Allah sizi bu mübarek cuma günü hürmetine "kahhar" ismi ile perişan eylesin. Yazıklar olsun bu insanlara ettiğinize.

2. KOÇ tur KOÇ .... borsanın en K O Ç u dur kendileri....

3. GOT Adam........

4. bu satışı niye yaptı anlayamıyorum , borsaya getirip satacak olsa yöntem belli aracılar belli , acaba bizim bilmediğimiz şahsi borçları vs sebebiyle hisselere haciz yolda diye sağlamamı alıyor , eplas hisselerini alanda hala belli değil

5.  Alıntı Originally Posted by şevkidede Yazıyı Oku
    bu satışı niye yaptı anlayamıyorum , borsaya getirip satacak olsa yöntem belli aracılar belli , acaba bizim bilmediğimiz şahsi borçları vs sebebiyle hisselere haciz yolda diye sağlamamı alıyor , eplas hisselerini alanda hala belli değil
    Aklıma gelenler;

Borcu ödemek için devretmiş olabilir..
    Bedelli sermaye artırımının alt yapısı
    Kimsenin aklına gelmeyecek yeni bir plan.

Yahu arkadaşlar, bizim yüz tane ayrı aklımız, fikrimiz, zikrimiz var. O olabilir mi şu olabilir mi diye sürekli akıl yoruyoruz. Onlar ise ayrı düşüncelerle hareket ediyorlar. Akıllarından geçenleri bilmiyoruz. Bunlar bizim ortağımız, şirketimize para yatırmışlar, bu insanlarda bizim düşüncelerimiz hakkında bilgileri olsun demiyorlar.
    Akıllarınca bu şirketi biz büyüttük bir geliştirdik biz adam ettik, siz gelmiş sonradan bize ortak olup, kısa yoldan zengin olma derdindesiniz gibi bir bakış açısı ile bize yaklaşıyorlar. Niyetleri kirli, müslüman insan emin, salih, dürüst ve doğru olmalı.
    Bunların etik değerleri de, ahlak anlayışları da zayıf. Ortaklarını düşman görüp, şeffaflıktan uzak bir yaklaşımla hareket ediyorlar.

Sayın Ercanbay abimiz bunların aklını bilir, o konuşunca zaten anlıyoruz niyetlerini. Eskiden bir kaç ayakçıları da buralarda cirit atıyordular. Şimdi kayboldular.

Hiç dert etmeyin arkadaşlar. Tuzak kuranların en hayırlısı "Yücel Allahtır." Yarına bırakır ama yanına bırakmaz insanın.
    Bunlarda bu şeffaf olmayışlarının, bu kadar insana çektirdiklerinin elbet karşılığını alacaklar.

Hz. Ömer'in çok sevdiğim bir sözü vardır.

Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.

7. Saın goncarov! '' Eskiden bir kaç ayakçıları da buralarda cirit atıyordular. Şimdi kayboldular.'' Kim ki onlar?

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Saın goncarov! '' Eskiden bir kaç ayakçıları da buralarda cirit atıyordular. Şimdi kayboldular.'' Kim ki onlar?
    Ercanbay abiye sor bu soruyu Büyüklerimiz varken küçüklere söz düşmez.
    Kim aldırmaya çalışıp öve öve bitiremiyorsa o geçiren oluyor genelde. Geçmişte bu hikayeler çok oldu burada.

Sayfa 311/522 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •