Sayfa 432/581 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon
Arama sonucu : 4644 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,974
    İstanbulda çokca bos gayrimenkul var,
    Yatirim amacli alinmis duruyor ,

Kanada daki model türkiyde uygulanirsa orta ve düsük gelir sabii inslanlar kiraya erisebilir,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Ağzından baklayı alana kadar göbegimiz çatladı valla hııım o zaman bilanço beklentimi revize 1.700 revize ediyorum.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de tahminimi 1,57 mia olarak yapıyorum ve bilanço tahmini için sn. Antepli ve diğer dostlarımı sahneye davet ediyorum 🤣

3.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Ben de tahminimi 1,57 mia olarak yapıyorum ve bilanço tahmini için sn. Antepli ve diğer dostlarımı sahneye davet ediyorum ��
    sayın linux dostum,

sakince sizin yazışmaları izlemekteyim.bilanço deyince tahmin yapmamak olmaz.bende acizane tahminlerimi yapayım.öncelikle özak bilançosu dolar kuruna çok duyarlı olup kur 19.15 den 26.02 ye kadar geldi.kabaca %35 artmış durumda.
    bilançoda 550 milyon tl döviz fazlası gösterilsede 2.7milyar tl yatırımların çoğunun dövize dayalı olduğunu düşünüyorum.2 milyar tl nin getirisi kur farkı olarak 700 milyon tl yapar.büyükyalı satışları 20 adet civarı desem ve 30 milyon tl ortalama fiyatdan satılsa 600 milyon tl nin 450 si özakındır.hadi 300 milyon tl kar gelsin.otelden ve kiralardanda 150 milyon tl kar gelsin toplamda bu çeyrekde 1.150 milyar tl kar olması muhtemeldir.

ilk çeyrekle birlikde 1.450 milyar tl kar beklenebilir.ancak kemerde satın alınan otel bilançoda hangi değerden yer alacak.değerleme yapılmışmı veya yapılacakmı bu önemli.değerleme yapılır ise özkaynaklar en az 500 milyon tl daha artabilir.

1054 alınan altına dayalı kira serfitikasinindaki 550 kg altını hesapladinmi satılan daireleri dovize çevirmiş olabilir bu amedden korkulur
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Ben de tahminimi 1,57 mia olarak yapıyorum ve bilanço tahmini için sn. Antepli ve diğer dostlarımı sahneye davet ediyorum
    Son düzenleme : sakura; 01-07-2023 saat: 18:06.
    nasip....

5. turizm tarafı bu sene cıldırabilir bu fiyatlara sınırlı sayıda yer kalmış otelimizde

irmik menkul değerler, profesyonel kadrosu ile yıllardır reel hayatta kazandıklarını borsa da heba etmeyi gelenek haline getirmistir

Bu rakamlara bakınca hissedeki fiyatlamanın adaletsizligine daha çok üzülüyor insan....
     Alıntı Originally Posted by İRMİK Yazıyı Oku
    turizm tarafı bu sene cıldırabilir bu fiyatlara sınırlı sayıda yer kalmış otelimizde

nasip....

Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Bu rakamlara bakınca hissedeki fiyatlamanın adaletsizligine daha çok üzülüyor insan....

Gyo lar genellikle yıl sonuna doğru hareket ediyorlar,çünkü varlık değerlemeleri yıl sonunda yapılıyor,,0.54 pd/dd ile ozkgy oldukça ucuz görünüyor.
    21.48 leri gören bu hisse,yeniden neden görmesin.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

isyatırımın 4.300 mil. Favok kârı beklediği bir şirketi diğer gyolar gibi değerlendirmek hata olur.
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Gyo lar genellikle yıl sonuna doğru hareket ediyorlar,çünkü varlık değerlemeleri yıl sonunda yapılıyor,,0.54 pd/dd ile ozkgy oldukça ucuz görünüyor.
    21.48 leri gören bu hisse,yeniden neden görmesin.
    nasip....

Sayfa 432/581 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •