Sayfa 911/925 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Bunlarin genel kuruluna katıldım neden hisse almıyorsunuz yatırımcı yüzde 5 geçmiş defim o zamank öyleydi cevap veremediler utanmaz yönetim.
    Zaten halka açıklık az onun yüzde 10 u bu özel okul sahibi topladı madende işin buralara gelmesine yetti.
    Kozal 254 maden sahası var sürünüyor.
    Borsada mantık yok
    Şu hali ile bile bence pahalı ama borsada neyin ne olacağı belli olmuyor.
    Finansbank
    Finans finans kiralama
    2 örnek akıl sır ermiyor.
    Yt.tv.degildir
    Sagliklar

Yerel gazete sahibi Tayyar Türkeş çok uğraştı zamanında yönetimle bir sonuç alamadı.
    Bu şirket yönetimi adam gibi olsaydı hisse düşükten kendi alırdı 200-400 arasında satarak piyasaya müdahale ederdi ama nerde öyle kaliteli vasıflı yönetici

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Öğretmen ama özel okul işletiyor.maliyeti çok düşük onun yüzde 10 dan şu anda 6 civarı kalmış
    Onun ne olduğu şimdi belli olmaz. Şu takastaki toplam fark ortadan kalksın ondan sonra belli olur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Toplam fark bu hafta 6 milyon azalış oldu salı sabah MKk görmüş oluruz

2021 de Razi mahkemesi açılmış 330 milyon dolar gubrf payına düşen 163 milyon dolar 5 milyar TL !!

Kap açıklaması görmedim benim mi gözümden kaçtı?

Mahkeme hangi safhada bu kadar uzun sürmez 3 yıl olmuş neredeyse

İşini yapan SPK olmazsa iş buraya gelir

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Onun ne olduğu şimdi belli olmaz. Şu takastaki toplam fark ortadan kalksın ondan sonra belli olur.
    Bu yönetim adamın payını bile faaliyet raporlarında gizliyor.
    Yönetim işin içindedir bu öğretmen bu habere vakiftir ayrıca ret gelmese de yine verirlerdi fiyat kazancı 150 olmuş bir hisse .
    Olan yüksekten alanlara oldu işin garibi Infoda yutuba çıkan birisi var öneriyordu 350 lerde
    Borsa bilinçli finans bilgisi olmayanlar için kumarhane maalesef.
    Bilmeyen versin parasını fona onlar çok iyi yönetiyor.
    30 endex hissesi bile böyle olursa gerisini düşünemiyorum.
    Bunun viopu var asıl orda yuvalar yıkılıyor.
    Birde borçlu çıkarlar
    Varanta para koyan sıfırlar .
    SPK, BIST işlem hacmi ile endex yapıyor
    Ordan çıkar yerine başkasını al.
    İşlem hacmi ile şirketin rasyolari beraber değerlendirilmeli ama bunu düşünüp yapacak vasıf ve yeterliliği olan koltuk sevdalısı olmayan adam lazım
    Araki bulasın.
    Sagkiklar

6.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Bir hisseyi 3 tl den 400 tl ye hiç bir spekülatör tek başına çıkaramaz. Bu hareketi, şirket yönetimi ile birlikte yapmış olma ihtimali çok yüksek çünkü spekülatör ve şirket çalışanların eşi, dostu akrabası, siyasiler, bürokratlar, çok takipçili borsa üstatlarına yayılarak bu hareket yapıldı..

Bu sebeple şirket yönetiminin bedelsiz reddini önceden bilipte O. Ş. nin bilmemesi imkansız.. Çünkü haber düştüğü gibi tabana oturuyor, birileri hazırlıklı haberi bekliyor gibi. Spk, işlemleri incelerse her şey tek tek ortaya çıkar.

Aslında burada sorulması gereken asıl soru ; hisse 3 tl den 400 tl çıktı da, 4-5 yılda henüz 1 gram altın çıkarılabilmiş mi ona bakmak lazım..
    Kozal, kozalak grubunun kaç maden sahası olduğu herkesin malumu.. Gubredeki saha bile çeşitli oyunlar ile kozaldan alınmış.. Kozal da o dönem kayyum ile yönetilmeseydi, fetöcü sahipleri maden sahasını gubreye kaptırmazdı.

Altıncı kozalaklar 13-15 fk lar da, spek gubre 250 fk larda sanki tüm altın çıkarılmış gibi fiyatlanmış.

7. Bugün tabandan bulaştık biraz, Allah sonumuzu hayretsin

8. Bugün 200 milyon tl lik ihalenin kapalı zarf olarak son günü
    Onun sattığını kapı bugünlerde gelirse belki toparlar
    Kavakliyi aldılar bir altin daha buldum dese toparlar
    Yoksada yaz sonuna kadar toparlamaz vb hakkımızda hayırlısı tabanda kalması uyuz ediyor

Sayfa 911/925 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •