Sayfa 361/589 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon
Arama sonucu : 4712 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Şartları sağlar sağlamasına da kime satacağız yani anasına bak kızını al bektaş'a bakan ferbvisin arzına katılır mı, soru işareti.

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Şartları sağlar sağlamasına da kime satacağız yani anasına bak kızını al bektaş'a bakan ferbvisin arzına katılır mı, soru işareti.
    Seçim zamanına denk getirirlerse

Endeks 15.000 rallisine başlarsa

Kapış kapış gider, hele hele TAMAMI EŞİT DAĞITIM olursa

GARANTİ diyorum kapış kapış gider.

3. Hadi bakalım🙃

Ağır ithamlarda bulunanlara sesleniş !!!

Saygıdeğer arkadaşlar, abiler, insanlar...

Dikkatli olmalıyız, ağzımızdan çıkan sözlere, ortalıkta yarattığımız gerçek veya gerçek olmayan saptamalara.

Herkesin ne yazdığı ve nasıl bir kimliğe sahip olduğu burada geçmiş yazılarda mevcut. Oradan her zaman tekrar tekrar okunup, değerlendirme yapılabilir. Belki biriniz veya birimiz bir kişiyi yanlış anlamış veya onunla anlaşamamış olabiliriz. Bu demek midir ki herkes sizin gibi düşünüyor.

Lütfen isim veya isim andıran göndermeleri yaparken dikkat edin.

Bakın, hepiniz zaten burada, bizzat Hektaş hissesi özelinde yaşadınız... Para denilen kavram bugün var yarın yok, ilerde çok daha fazlası gelebilir.... Hepimiz karakterimize sahip çıkalım. Günün sonunda hepimizin eşi, dostu, çoluğu çocuğu var. Kötü karakterler onlara da sirayet eder ve onlar üstünden ödemek zorunda kalır insan ki bu en kötüsüdür.

Bir insan gitti ve artık geri gelmiyorsa o da mı suç olur. Zaten gelme diyorsunuz sonra da kaçtı diyorsunuz. Sataşma diyorsunuz sonra sataşıyorsunuz. Adam resmen yaşam alanı olarak benimsediği bu ortamı terk etti. Belki böyle huzurludur, bırakalım kendi haline. Siz buraların yeni sahipleri olarak onun yarattığı iklimden daha iyisini yaratın, sizden bilgi alalım/beslenelim.

Ben burayı ziyaret eden, buradan bilgi anlamında beslenen ve buraya bir manevi borç hisseden insan olarak burada yapılan ithamların bir kısmından dolayı bu uyarıyı yapmayı bir insanlık borcu olarak biliyorum.

Hepimizin bir yaşamı ve yaşam alanı mevcut. Ayrıca bu ortamda da sanal bir birliktelik var. Herkese bunlar yeterli olmalı.

Hepinize en derin saygılarımı sunarım.
    Son düzenleme : Ali Dogan; 03-01-2024 saat: 14:55.
    Yatırım tavsiyesi değildir, nasıl olsun ki, kelin ilacı olsa başına sürer.

5. @Ali Dogan

Saygılar, sevgiler, bol kazançlar.

Teşekkür ederim, sevgili/saygı değer Oralet Osman,

Hep bir gözüm burada; senin 'döktüreceğin incileri' okumak ama biraz tadın kaçtı gibi.... Biliyorum ki iyi insanlar kazanırlar, sen de kazanıyorsun, kazanacaksın.

2024'te sen ve bütün burada bulunan arkadaşlar için her şeyin 2022 gibi heyecan/adrenalin dolu geçmesini umarım.
    Yatırım tavsiyesi değildir, nasıl olsun ki, kelin ilacı olsa başına sürer.

7.  Alıntı Originally Posted by Ali Dogan Yazıyı Oku
    Ağır ithamlarda bulunanlara seslenme !!!

Saygıdeğer arkadaşlar, abiler, insanlar...

Dikkatli olmalıyız, ağzımızdan çıkan sözlere, ortalıkta yarattığımız gerçek veya gerçek olmayan saptamalara.

Herkesin ne yazdığı ve nasıl bir kimliğe sahip olduğu burada geçmiş yazılarda mevcut. Oradan her zaman tekrar tekrar okunup, değerlendirme yapılabilir. Belki biriniz veya birimiz bir kişiyi yanlış anlamış veya onunla anlaşamamış olabiliriz. Bu demek midir ki herkes sizin gibi düşünüyor.

Lütfen isim veya isim andıran göndermeleri yaparken dikkat edin.

Bakın, hepiniz zaten burada, bizzat Hektaş hissesi özelinde yaşadınız... Para denilen kavram bugün var yarın yok, ilerde çok daha fazlası gelebilir.... Hepimiz karakterimize sahip çıkalım. Günün sonunda hepimizin eşi, dostu, çoluğu çocuğu var. Kötü karakterler onlara da sirayet eder ve onlar üstünden ödemek zorunda kalır insan ki bu en kötüsüdür.

Bir insan gitti ve artık geri gelmiyorsa o da mı suç olur. Zaten gelme diyorsunuz sonra da kaçtı diyorsunuz. Sataşma diyorsunuz sonra sataşıyorsunuz. Adam resmen yaşam alanı olarak benimsediği bu ortamı terk etti. Belki böyle huzurludur, bırakalım kendi haline. Siz buraların yeni sahipleri olarak onun yarattığı iklimden daha iyisini yaratın, sizden bilgi alalım/beslenelim.

Ben burayı ziyaret eden, buradan bilgi anlamında beslenen ve buraya bir manevi borç hisseden insan olarak burada yapılan ithamların bir kısmından dolayı bu uyarıyı yapmayı bir insanlık borcu olarak biliyorum.

Hepimizin bir yaşamı ve yaşam alanı mevcut. Ayrıca bu ortamda da sanal bir birliktelik var. Herkese bunlar yeterli olmalı.

Hepinize en derin saygılarımı sunarım.

Adil bir ortamın olmadığı yerde huzurda olmaz ,olayı özetlemişsiniz adamın tek yaşam alanı diyerek savunmaya çalıştığınız adam başkalarına yaşam alanı tanımak istemiyordu sadece o ve onu övenler yazmalıydı gerisi alaya edilerek dışlanmalı ve susturulmalıydı, o günlerde çıkıp başka insanların yazmasına engel olucu davranışları engellemeye çalışsaydınız inanılır bulurdum sizin bu yazınızı ,ancak hem o günlerde hem halen sanki hatasız kulmuş gibi savunmaya çalışmak hiç hoş değil.
    bakın ben o şahıs yüzünden bir yılı aşkın yazmayacağım artık dememe ve buna uymama rağmen sataştı,bazı insanlar vardır pire için yorgan yakar misali e o zaman müsaade edinde insanlar bari karşılık versinler,ayrıca bu şahsı yeniden buralara taşıma girişimi olarak görüyorum bu yazınızı ,yapmayın buradaki ortamı bozup zehirleyen o oldu
    yaşı tahminime göre 70 ve üzeri olabilir bu saatten sonra huyu değişmez gelirse yine başlar lakerda lıkırtıya,ayrıca ona birde teşekkür ederim sebebide şu günde yüz yazı yazınca bana sokak günlerimdeki çığırtkanları hatırlatarak erkenden uyanmamı sağlayıp 42den kağıttan kurtulmamı sağladı ,ama bu benim adaletsizliğe göz yumacağımı tabiki gerektirmeyecek ,
    burada bana sataşanlarda oldu ama genelde hiç birine takılmadım ,onları günlük öfkeyle borsacı psikolojisiyle yazdıklarını düşünerek cevaplamadım bile ama bu ,ben şıhım benden başkasına söz hakkı yok diyordu ,şimdi siz bunun nesini savunuyorsunuz
    sizin son derece yapıcı bir kişilğe sahip olduğunuzu ancak bunuda lütfen görmenizi istiyorum ,buranın huzur dolu olmasını herkesin biri birine saygı duymasını canı gönülden destekler herkese saygı ve sevgilerimi sunarım
    benlik şeytana yakışır hep ben olamamlı biz olmalıyız

not; bir yıl yazmadım bana sataştı ,uyardım bir daha bana sataşma ben artık yazmıyorum yazmayacağım dememe rağmen tekrar sataştı ,şizofren hastalıklı gibi ,bunlar geçmişteki kayıtlarda mevcut
    buranın neşe kaynağı Oralet Osmana bile bir gün çok yazıyorsun dikkatimi dağıtma diye fırça attı pes bu nasıl bir ruh hali ya saniye başı bu yazacak bunun üstüne yazı yazılınca bu gene yazacak sizce bu sağlıklı bir kişilikmi

8. 2024e mukemmel basladik
    ilk kez 20tl alti kapatti
    Usd bazli 0,66ya geldi
    hala hareket olmadigina gore bilanco yine berbat sanirim.
    abv

Sayfa 361/589 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •