Sayfa 565/822 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 6575 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Mevduatçıları kripto paraya davet ediyorlar.
    E o alıp yükselttliklerini birilerine yıkmaları lazım..

2.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Ben aldım bi tane.. Bakalım pişman mı olacaz, iyi ki almışım mı dicez.. Söylemiştim daha önce özel sebeplerden almak durumunda kaldım.. (Çok da heveslisi değilim konut almanın bu zamanda)
    1 sene sonra iyi ki almışım deme ihtimalin çok yüksek ekonomide u dönüşü bir açıklamaya bakar

3. 130k usd 6 aylık ddkkm yenileme yapıldı. %8(yıllık) net prim, dönemsonu kurundan tl olarak. Akb.

4.  Alıntı Originally Posted by eksa Yazıyı Oku
    130k usd 6 aylık ddkkm yenileme yapıldı. %8(yıllık) net prim, dönemsonu kurundan tl olarak. Akb.
    Hayırlı olsun.
    % 8 prim güzel oran. Bugünün şartlarında.

kredi karti yillik aidat cidden sinir bozucu
    tam kullansam bol bol para kazansam oki odedir bisi kazanmiyorum az kullaniyorum okkali aidat olmuyo
    bu sene de MT destek olmadi kendim cagri merkez ile hallettim 9 ay kapatmayin taahut aldilar bi de pehh neyse bi ara kullanimi sifirlayip iptal ettirmek lazim

HGS olayini ordan hallediyordum yeni HGS almak gerekecek simdi

Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    KK YA ücretini asla iade etmeyen tek banka
    diğerlerine tek kelime KK yı kapatın de, anında iade
    bana YA kitlediler kızdım kapattım
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Bizim arkadasin site gorevlisi de muhtar adayi olmus
    bunlar bir kac is yapabiliyor mu
    hos bizim muhtar hem bakkal market hem tekel bayi dogru demek ki oluyor bu isler
    bu yil onu gonderelim de isini ciddiye alsin

Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Bizim durum daha beter komşu olduk kapıcıyla karşımdaki daireyi aldı 3.5 milyona binayıda kendi temizliyor ,kemal sunal rahmetli dogru demiş.

Yazlik ta komsu dan cikma dis kapi celik sineklik bize satmaya calisti kofte bizim de icimize sinmedi geri verdik o da satmistir zaten

yolunu buluyo carikli dicen de heheh

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bu sabah apartmandan biri beyaz ahşap hiç bir kusuru olmayan geniş mutfak masasını kapıcıya vermiş apartmandan çıkarken gördüm içim gitmedi değil sahibinden de rahat 1500 2000 e okutur

Bizde 80 uye var 10-15i bunu kullaniyo biz geri kalanlar da adamim maasi ni toplamaya ugrasiyoruz dogru bir turlu de kovulmuyo o 10-15 uye nin konforu icin

yazlik site bu kisin yatiyo yada baska yerde calisiyo catir catir maasini aliyo yaz donemi de tek basina cok zor laniyo filan diyip acindirir bu gurup daima

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Apartman genel kuruluna da katılır ve kapıcıya (yani kendisine) maaş zammı yapılması ile ilgili kulis de yapar. Çok da eminim bu konuda onu destekleyen bir çok kat maliki olur.

Sayfa 565/822 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •