Sayfa 391/404 İlkİlk ... 291341381389390391392393401 ... SonSon
Arama sonucu : 3225 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: EndeksS

1. konuyu toplayım tekrar,..

3097 veya 3108 bunun ayrımındayız,...

ya 1000 pointte kalacağız günlük grafikte oraya şapka kodum ya da bu hafta dahil 8 hafta koşacağız,...run, run,...

bu bölümde mesaj 3001 den hareketle 1000 pointte kalırsak şayet 10492.xx e doğru, mesaj 3097 den realize oluruz,..o taktirde ralli işi mesaj 3108 sonraya baki kalır,..pusuda fırsat bekler,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 3001 den devamla,

zamanda 5.L haftadayız, total 7 veya 8 hafta L demiştik, mesaj 2679,
    20.05.2024 den itibaren veya 27.05.2024 ten itibaren 3 S haftalar başlar,
    +/- 1 haftayı L demi, S demi kalacak yönetmek gerekir,..yani 7L mi, 8L mi o manada, bkz mesaj 2679,..

yelpazede mesaj 3001 e göre turuncu hedefler de, 10826.xx ve 10993.xx görüldü, 11160.xx a doğru yükselen olabilir hali hazırda, ama bence artık short sinyaller ciddiye alınmalı,..

kalan haftalarda boğa piyasa devam etsede, bir doygunluk sonucunda short/realize için değerler:
    eğer fiyatlar:

10993.xx üstü kalarak 11160.xx a kadar yükselirse, boyun çizgisi 10993.xx olur,
    10993.xx üstü üstü görse dahi, kalmaz ise, boyun çizgisi 10826.xx olur,..
    10492.xx alt/ üst altında kalan fiyatlar(santral rakam), ayı piyasa çağrıştırır,..
     Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    bu şu demek, eğer mesaj 3107 de bu dediğim olurda iyimserlik nedeni blinmez şekilde alır başını gider sürklerse (bence yeni anaysadan başkası değil, buna y.dışından ratingler üzerinden katkılar gelebilir),

benim son olarak mesaj 3097 de koyduğum yelpaze şapkası yukarı delinir,..yani 11160.xx fiyatları tutmaz,..

çünkü burada max boğa hedef dediğim o bölümün mak boğası manasında,..bkz bu yönde diğer yelpazeler, bayağı geriye gidip inceleyerek gelmeniz gerekir,..son 3 hareket anlamak için yeterli olur

mesaj 3001 den devamla,

mesaj 3097 ve mesaj 3108,...ve gelinen son durum

yol ayrımı, hangisi olacak,

realizemi, 8 hafta daha yükselenmi?
    bu arada reaizeyi aslen haftaya bekliyorum (bkz mesaj 2679), 7 L nin son haftası haftaya,..ancak erken davranırlarsa rakamlarımız hazır,..

örnek mesaj 2679 ta, ilk bölüm 10 L idi, ama 8.hfatsında realzieye başlamışlardı,..ve bunu yelpaze günlük rakamlardan yakalamıştık,..

kısaca şöyle söyeleyeyim, her bölüm yaklaşık 1000 puanlık boğa yapıyor, yani boğa bin bin biniyor ama henüz ralli yok, faiz %50 buna engel,..bu nedenle küçük hisseler yok işin içinde,..

en genelde ise biz spx in 2009 mart ında başlayan ve halen süre giden boğasına yetişme azmi ve kararlılığındayız,..bunun içun akepe döndü dolaştı ABD ye yeniden bağlandı,..yanına CHP yide alarak yeni atraksiyonlar peşindeki bunun ana kalemini gelmeyen sıcak parayı getirebilmek için yeni anaysa projesi oluşturuyor, ben hem buradan, hemde bol x li topikten, daha Meclis başaknı duyurmadan duyurmuştum bu işi,..

daha kısa yazarsam sıcak para işi duvara dayandı ve yol alamıyor,..işte bu sıcak paraya çözüm arıyorlar,..bula bula yeni anayasa işini buldular ayrıcada ''fes başıma'' diyerek kendileride çok istiyorlar ve bu durum ABD cumhuriyetininde çok arzuladığı bir durum,..

konu bu, longun alt yapısının evrildiği son durum bu durum, buradan siyasette bir consensus peşindeler, ben haliylen şahsi düşüncem asla ve kat a benimsemiyorum bu girişimi,..

ama bkz mesajlar
    Son düzenleme : indregandi; 07-05-2024 saat: 18:48.

3. 2839 ve 3051

4. 3001, 3097, 3108 den devamla

5. eğer bu gün inersek aşağı,..

yani mesaj 3097 olursa,

1 hafta buradan, 1 hafta haftaya, 1 haftada 7 L mi, 8 L mi olacak oaradan var, 1 haftada zaten 1S vardı,

realize total bu hafta dahil 4 haftaya yayılabilir,..

ama mesaj 3108 olursa arada 1S hafta olsada 8 hafta daha long hareket genele devam edebilir

yani bu gün trend çizgisi 11231.xx altında,

11160.xx a/ü

çok önem arz eder,

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 3115 ten devamla

mesaj 3116 dan devamla

saatlik cephe

7. ben günün geri kalanına eşlik edemeyeceğim, size bol şans

hisselerden karda olanlarda az biraz poz azalttım,...ama geneli itibarı ile hisselerim hep küçük beyinli hisseler olduklarından zarardalar, fazlada kıpırdayamadım yani,..

8.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 3001 den devamla,

mesaj 3097 ve mesaj 3108,...ve gelinen son durum

yol ayrımı, hangisi olacak,

realizemi, 8 hafta daha yükselenmi?
    bu arada reaizeyi aslen haftaya bekliyorum (bkz mesaj 2679), 7 L nin son haftası haftaya,..ancak erken davranırlarsa rakamlarımız hazır,..

örnek mesaj 2679 ta, ilk bölüm 10 L idi, ama 8.hfatsında realzieye başlamışlardı,..ve bunu yelpaze günlük rakamlardan yakalamıştık,..

kısaca şöyle söyeleyeyim, her bölüm yaklaşık 1000 puanlık boğa yapıyor, yani boğa bin bin biniyor ama henüz ralli yok, faiz %50 buna engel,..bu nedenle küçük hisseler yok işin içinde,..

en genelde ise biz spx in 2009 mart ında başlayan ve halen süre giden boğasına yetişme azmi ve kararlılığındayız,..bunun içun akepe döndü dolaştı ABD ye yeniden bağlandı,..yanına CHP yide alarak yeni atraksiyonlar peşindeki bunun ana kalemini gelmeyen sıcak parayı getirebilmek için yeni anaysa projesi oluşturuyor, ben hem buradan, hemde bol x li topikten, daha Meclis başaknı duyurmadan duyurmuştum bu işi,..

daha kısa yazarsam sıcak para işi duvara dayandı ve yol alamıyor,..işte bu sıcak paraya çözüm arıyorlar,..bula bula yeni anayasa işini buldular ayrıcada ''fes başıma'' diyerek kendileride çok istiyorlar ve bu durum ABD cumhuriyetininde çok arzuladığı bir durum,..

konu bu, longun alt yapısının evrildiği son durum bu durum, buradan siyasette bir consensus peşindeler, ben haliylen şahsi düşüncem asla ve kat a benimsemiyorum bu girişimi,..

ama bkz mesajlar
    hocam elinize gözünüze sağlık, güzel özet olmuş. teşekkürler..
    "whatever happens in the stock market today, has happened before and will happen again."

Sayfa 391/404 İlkİlk ... 291341381389390391392393401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •