Sayfa 837/999 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Bimde Komili sızma zeytinyağı ve riviera zeytinyağı hesaplı ihtiyacı olan alsın

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ben Amerikada et yemem. Tat yok lezzet yok hormonlu. Amerika berbat Türkiye cennet. Amerikada denize bile girilmez. Heryer Jaws dolu. Jawsların olmadığı yerlerde zaten alien var. Türkiye cennet.
    Havasını tutturamamılsın o havayı vermiyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben daha önce uzun vadeli gümüş daha fazla prim yapar öngörümü paylaşmıştım. Burada bu öngörümle dalga geçenler olmuştu
    altın ve gümüş ons, büyük ralli öncesi şöyle bi yüzde 10 gibi düşmeli
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bimde Komili sızma zeytinyağı ve riviera zeytinyağı hesaplı ihtiyacı olan alsın
    Üstad kaç dolar ucuzsa alalım
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

5. İran cumhurbaşkanının helikopteri düşmüş

6.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    İran cumhurbaşkanının helikopteri düşmüş
    İran Cumhurbaşkanı sağ olarak kurulmuş. Güvendeymiş haberi var.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kullanım kılavuzuna uyuyor yazdıklarınız.
    Sizi tanımasak, acaba derdik belki.
    Güzel denemeydi.
    Alien olmasaydı biraz daha inandırıcı olurdu, G. Amed abi bile o kadar uçmadı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Bugün 2x banyo dolabı almak için Beylikdüzü Bauhaus mağazasına gittim, belki 40-50 bin TL-lik alışveriş yapacam, ilgilenen kimse yok. Sinirlenip çıktım. İnternetten bakayım derken şu mesajı gördüm, gerçekten nerdeyse aynı benim yaşadıklarımı yazmış biri. (başka bir lokasyondaki mağaza olsa da...).Çok ilginç...

Bauhaus Personelinin Zorla Çalıştırılması.
    profile
    Burak
    19 Mayıs 13:23
    28

Bauhaus Marmara Forum'dan birkaç defa alışveriş yaptım. 15 dakika önce bahçe mobilyası satın aldım. (Rattan Masa ve 6 Sandalye) Her defasında mağazada bir şey sormak için ya da ürünü satın almak için personel arkadaşları bulamıyorum. Aradığım ürünü bulduktan sonra iki katı süreyi ürünü satın almak için ve personel aramakla geçiriyorum. Marmara Forum şubesinde inanılmaz bir başı boşluk ve disiplin sorunu var, personel çalışmaktan ziyade orada takılmaya gelmiş. Çalışanlar inanılmaz mutsuz aşırı somurtkan, bu insanlar burada sanki zorla çalışıyorlar gibi gözüküyor. Buraya yazdığım şikayetin benzerini mağazada bulunan ''şikayet-öneri'' kutusuna yazdım ama yetkili birinin eline geçer mi? Bilmiyorum. Ben ürünü almak istiyorum, Mağaza çalışanları satmak istemiyor sanki, personelin güler yüzlü olmasını geçtim, somurtmadan duramıyor. Başka yerlere de baktım ancak ürün ve fiyat performans oranı gibi sebeplerden dolayı bunlara katlanarak mecbur satın aldım. Mağaza genel olarak şu tavırda '' Alırsan al, Almazsan Alma'' Çok acı maalesef.

https://www.sikayetvar.com/bauhaus/b...calistirilmasi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 837/999 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •