Sayfa 654/672 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664 ... SonSon
Arama sonucu : 5373 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. kısa vadeli borçları 118 milyon iken bu borçları karşılayacak olan dönen varlıkları ise tam 212 milyondur...finansal açıkdan çok rahat ve iyi bir şirket....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by rogliç Yazıyı Oku
    bu hesabınız tamamen yanlış elma ile armut toplaması olmuş.2023 ün EM ye göre düzeltmiş çeyrek bazlı bilanço hasılatı henüz belli değil yıllıkta geçen yıl 540 mil hasılat bu yıl 560 a çıkmış ciroda abartılı artış büyümeden bahsetmek doğru değil.Ayrıca hasılatta enf düzeltmesine tabi dönemsel enf katsayısıyla yeniden hesaplanır
    Yani enflasyon üzerinde satışları artmış demek istiyorsun..
    Diğer şirketlerde %4 artışı bırak küçülmeler söz konusu..
    Gidişat çok iyi..
    Arkadaşlar şirketin piyasa değeri 1.2 milyar tl..
    8-10 milyar değil..

3. Enflasyon üzerinde büyüyen şirketleri elinizden kaçırmayın ..

4. berkoyu beğenmeyenler beğenenlere satış yapıp gitsinler...kan değişimi her zaman için iyidir...enflasyon üzerinde ciro artıran ve karını artırarak finansallarını daha da iyileştiren çok az hisse var...özelikle de bu tür bebek bu şekilde çok az var...bu yılın ortalarından itibaren ülkelerdeki rezasyonlar da bittiğinde çok daha istekli bir berko göreceğiz...cirosunun %69 u ihracat kaynaklı bir hissedeyiz...gelecek daha da güzel olacak...sabır sabır sabır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Selamlar, Berkosan'ın bu sektörde rekabet ettiği şirketler nelerdir? Diğer şirketlere göre daha iyi bir büyüme hikayesi var anladığım kadarıyla.

6.  Alıntı Originally Posted by Giyu Yazıyı Oku
    Selamlar, Berkosan'ın bu sektörde rekabet ettiği şirketler nelerdir? Diğer şirketlere göre daha iyi bir büyüme hikayesi var anladığım kadarıyla.
    Yatırımcının göremediği durum;
    Yurtdışında 2 ayrı ülkede faaliyet göstermesidir..
    Bunun bir şerefiyesi olmalı..
    Sektörde yada değil kaç şirket bu işlerin içinde var iyi irdelenmeli..!

7.  Alıntı Originally Posted by Giyu Yazıyı Oku
    Selamlar, Berkosan'ın bu sektörde rekabet ettiği şirketler nelerdir? Diğer şirketlere göre daha iyi bir büyüme hikayesi var anladığım kadarıyla.
    benim bildiğim dnısı ve kumpur ile benzer işler yapıyorlar...

8. 132 milyon ciro ispanya ve sırbistan dan geldi..
    2024/12 200 milyon ciroya dayanır ..

2021/12 toplam ciro kadar ciro yaptı şimdiden..

Sayfa 654/672 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •