Sayfa 134/135 İlkİlk ... 3484124132133134135 SonSon
Arama sonucu : 1080 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: küçük yatırımcı pörtföyü

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Nugyo geri alındı 9.30
    8,30 olacak sanırım

Evet 8.30 alındı 30000 lot

Bir de özeleştiri yapayım bile bile yakalandım yan kağıtlar da

Karlar eridi arada Lokman yakaladım ama portfoyü kurtaramadım burdan da satılmaz artık tofasın fortun ve bankaların karları aslında gecen seneye göre kötü ama bankalar 5 senenin ahını çıkartıyorlar ardından yeniden yan kagitlara girilir insallah sonra çöküş gelecek

1 yıl içinde sert bir develasyon ve çöküş gelecek bu filmi 20 yıl önce gördük ardından Kemal dervis geldi.

Yorumlarınız için çok teşekkürler sayın nilkiz
    Benim portföy bir kaç haftadır aynı.. az buçuk sektörleri belirlendikten sonra hisseleri de belirlemiş oldum .. artık bekliyorum hakkimizda hayirlisi inşallah
    Dediğiniz gibi ben de ufukta bir daralma goruyorum ozellikle enflasyon muhasebesi sonucu birçok şirket ucuz f/k pd/dd oranlarına ulasti hele ki faizler bu seviyedeken...
    Sıkı tutunmakta fayda var sanki
    İyi akşamlar dilerim saygilar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

6. bu ara zararına çok hisse verdik, artık hayırlısı... nilkiz abi,yazıların cesaret veriyor.

Dün den bugün ne fark varda cimbeton tavan

Malınıza sahip cıkın zararına ne olursa olsun mal satmayın tavanlardan mal almayın

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Dün den bugün ne fark varda cimbeton tavan

Malınıza sahip cıkın zararına ne olursa olsun mal satmayın tavanlardan mal almayın
    Üstat cment ile ilgili bir görüşünüz varmı hiç baktınız mı size göresini merak ediyorum...

Sayfa 134/135 İlkİlk ... 3484124132133134135 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •