Sayfa 89/316 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 705 - 712 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Ben şahsım adına düştükçe topladım Maliyetim 70 kuruş.60 kuruşlara satmadım buralardan asla satmam.Benden mal alamaz birkaç sene daha.7 yıl daha beklerim uzaylı düşünsün.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by orrca Yazıyı Oku
    Ben şahsım adına düştükçe topladım Maliyetim 70 kuruş.60 kuruşlara satmadım buralardan asla satmam.Benden mal alamaz birkaç sene daha.7 yıl daha beklerim uzaylı düşünsün.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de mirasçılara bıraksam değerini ve de değerimi bilirler mi?.

3. Firma batık ve bedelli ihtimali yüksek diye sanırım hiç kimse bakmıyor yüzüne. Sacmaliga bak. Milyar Euro'luk firma haraç mezat sarılsam bile adamın borçlar sonrası Celine 500 milyon kalır ama şu hale bak. Batık ihlaslar bile gidiyor

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatirim tavsiyesi degildir.

5. Takaslara bakiyorum yabancılar patron arttırıyor yani sabredenlerle kazanacak diyor. Diğer taraftan bana çok kazandıran hisselerde hareketli. Dayanmak çok zor. Ama sabır diyelim.

6. 1.16 dan uzaylının malını aldık biraz daha bakalım,teknik 1.40 falan diyor,uzaylı ne diyecek bakalım...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7. Uzayli dedi diyecegini...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatirim tavsiyesi degildir.

8. 1,17 yeniden aranızdayım .durmuş en fazla 2 sene sonra 2 nın üzerine atmak zorunda kalacak .düşeçek çıkacak ama yön yukarı 35 milyon degeri şirketin degeri borcu 150 milyon ya batacak ya çıkacak berni zaten batırdı 2,8 olması lazımki doalar bazlı zararım çıksın ben artık uzun vadeli aldım borsa düşüşü gecebilir ama kaçırmamak için unutmak için aldım bedelli açıklaya bilir en büyük tehlike ama bu adamla ölmeden mutlaka yüzüne tüküresim geliyo .milletin parasını umutlarını *** etti .adam borsadan anladığı için özel çalışıyo bu hafta 1,09 1,12 arasını görebilir aceleci olmayın

Sayfa 89/316 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •