Sayfa 10/78 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 618 madde; 73 - 80 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

1. Stratejim şu olacak.İlk fırsatta alım imkanı verdikten sonra birkaç tavan gördükten sonra satmak.Daha sonra sdttr nin 2 ay içinde hangi fiyatlarda konsolide olduğunu kenardan hissenin içinde olmadan seyretmek.Ardından da Konsolide olmuş,piyasanın kabul ettiği benimsediği fiyatlardan portföyümün %10 luk bir kısmı ile uzun vade ,evladiyelik ,alsat yapılmayacak bir lotu sdttr de tutmak.Böyle hisseler 3-5 yıllık vadede çok büyük kazançlar sağlayabilir.Borsada bir hisseyi 3-5 yıl hiç alsat yapmadan tutmak için de portföyünüzde %10 gibi küçük oranda tutmak gerekir.Portföyde büyük oranda hisseyi alsat yapmadan tutmak her borsacının harcı değildir.Traderların ise asla yapmaması gereken bir durumdur bu.

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Hangi bankalar var bu bilgileri nereden göreceğiz
    Bu sene moda oldu biz soruyoruz medya ya onlar bize soruyla cevap veriyor bir saklama dır gidiyor halka arz olan hisseleri

SDTTR günlük, bugün de şu ana kadar 62 bin lot satış yedi, Tacirler Yatırım dan başkasına gelmedi,

4. Son dönemde halka arzların tamamına yakınına katılıyorum ama hepsini sonrasında satıyorum. Mesela bu hafta işlem görmeye başlayacak TNZTP ve Söke'yi de tavan durumuna göre satacağım.
    Ama SDTTR'yi temettü hisselerinden oluşan uzun vadeli portföyümde tutacağım. Bir sebebi, sektörü ve faaliyet konusu hoşuma gitti ayrıca çeşitlendirme açısından da portföyüme katkısı olur, ikinci sebebi de her sene kardan pay dağıtacaklarını açıklamış olmaları.

5. şuana kadar co-loc cular 400 bin toplayabilmişler. 2 milyon olsun tavandan çakarlar hepsini. bir halka arz klasiği olur. tabi yukarıda bir arkadaşın dediği gibi hissenin önce bir süre konsolide olması önemli.o dönemde ne kadar almak istiyorsanız alırsınız. sonrasında işlerin gidişine bakmak lazım. nice umutlarla açılan bir sürü şirket ve hikaye var borsamızda.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    şuana kadar co-loc cular 400 bin toplayabilmişler. 2 milyon olsun tavandan çakarlar hepsini. bir halka arz klasiği olur. tabi yukarıda bir arkadaşın dediği gibi hissenin önce bir süre konsolide olması önemli.o dönemde ne kadar almak istiyorsanız alırsınız. sonrasında işlerin gidişine bakmak lazım. nice umutlarla açılan bir sürü şirket ve hikaye var borsamızda.
    yani sizce nereye kadar gider bu tavan ? nerden döner bu hisse

2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hadı bakalım bır sure beraberız..götür benı gıttıgın yere
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

yaşasın yenı kral,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 10/78 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •