Onemli Gunler Banner
Sayfa 110/1002 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ek 25864

Sosis maret sosis

.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    paylaşıp paylaşmamak sana kalmış bir şey ama verdiğin fiyatlar piyasanın gerçekleri ile uyuşmuyor
    en kötü kaşar bile herhalde 8-9 kğ sütle yapılır kaliteli kaşar 16-18 kğ sütle yapılır. ulusal süt konseyinin 2020 yılı için tavsiye ettiği satış fiyatı 2.30 kuruş yani en kötü kaşarda süt maliyeti 20 tl kiloda
    ortalama dana etinin kilosu 30-35 tl desen (doğru biliyorsam kemikli etin fiyatı şu anda o fiyatlarda) bunu sosis yapmaya kalktınmı işçiliği elektriği suyu sigortası vergisi nakliyesi toptancı karı parekendeci karı nereden baksan 45-50 tl ye gelir kilosu.
    cumhuriyet sucuk diyorsun. yılalrdır bizim eve cumhuriyet sucuktan başka bir şey girmez şu nda şekerciler markette kilosu 94 tl gibi bir rakamda yerinde yani afyonda cumhuriyet dinlenme tesislerinde 89-90 tl fiyatı var. ad*****n porsiyonu ortalama 25 tl
    bunun ne kadar altına alırsan o akdar daha çok yağ yiyorsun demektir.
    sen o marketi ihbar et olmadı al ürünlerinden birer tane il tarım müdürlüğüne götür incelettir hepsi tağşiş ürün çıkacak

maret dana sosis carefour fiyatı %25 indirimli 240 gram 14.90
    maret yörem demiyor maret sosis diyor
    https://www.carrefoursa.com/tr/maret...2-g-p-30083403

buda carefourda buldum gene maret yörem sosis 250. gram
    indirimli 5.80 e satıyor. ben pınarın 180. gramını 5.90 a alıyorum marka ve reklam farkı
    https://www.carrefoursa.com/tr/maret...0-g-p-30166876

öyle etikete dana sosis yazmakla fişe dana sosis yazmakla piliç dana olmaz market yazmış yazınca dana sosis mi olmuş

ankara haline gidin 7 tl ye zeytin 15 tl ye bey**z peynir 20 tl ye kaşar satıyorlar hiç birini ne yerim nede çocuklarıma yediririm.
    sen maretin paketine baktınmı içindekilerde ne yazıyor. bu koyduğun etiket marketin etiketi. onlar dana yazmış oalbilir. dana yazdılar diye dana olacak hali yok
    ha dana ise kesinlikle son kullanma tarihine 2-3 gün kalmış olma ihtimali var ama ben halen dana olmadığı iddiasındayım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Başkanım sen bu işten anlıyon, bu gitmeyecekte ne gidecek?

Yatırım tavsiyesi veya herhangi bir b. değildir.
    1000 e kadar yolu var bendende YTD
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sen maretin paketine baktınmı içindekilerde ne yazıyor. bu koyduğun etiket marketin etiketi. onlar dana yazmış oalbilir. dana yazdılar diye dana olacak hali yok
    ha dana ise kesinlikle son kullanma tarihine 2-3 gün kalmış olma ihtimali var ama ben halen dana olmadığı iddiasındayım.
    Ben baktim bu pilic sosismis.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Başkan market kapanacak.
    Artık çık marketten istersen.

5. Arkadaşlar dolarınız var biraz da dört beş aylık soğan alın ama kışlık tür olsun. Soğan daha çok gidecek...Soğan parekende 2 yi kırarsa önü 5 e kadar açık direnç yok. dünyada soğan yok galiba. Altın yılı u sene... Pazardan kışın 8 e alma...

Sosisi hardalla yiyin

Bugun rxpu yazdi ya
    kan sosisi filan
    Iyyyk midem kalkti yaaa

Adam takmis kan sosine
    Yilda iki uc yaziyo ayni seyi ))))

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Başkan market kapanacak.
    Artık çık marketten istersen.
    psiko attı gene markete tüydü kendi anons gelmedi henüz az daha doalnayım

Sayfa 110/1002 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •