Sayfa 113/1006 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 897 - 904 arası.

Konu: Vob 24

1. O kadar kötülüyorlar gel gör ki seçim meydanlarında vatandaş bakıyo sağına soluna gene bunların en iyisi REİS diyor. halkın dilini hissini anlamayan bu memlekette seçim kazanamaz. Ne diyo dağdaki çobanla benim oyum eşit olur mu? Bu kafayla sittin sene (60 sene) lider değişmez Ha REİS o vakte kadar yaşar mı Eee bi reis gider başka REİS ler gelir.Yeter ki çizgimiz inancımız menzilimiz değişmesin hehehehe
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

2. İspanya daki referandum Avrupa borsalarını etkilermi? Reis demişş AB ile işimiz olmaz (her gün söylediği söz) Yarın borsalar ne olur aaaazzzz sonra dicekleri bekliyoruz
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

kula kulluk edene, yazıklar olsun!

kula kulluk edenler biatçıdır,

biatçı tipte analiz yeteneği yoktur,

analiz edemeyen viopta batmaya mahkumdur

Kolay gelsin

yönetim nerede yahu ben mecburmuyum buradaki .ıç yalayanların yazısını okumaya sahtekara sahtekar dedik diye bir hafta ceza aldık adam sahtekarın .ıçını ne olursa olsun yalarım diyor yönetimden çıt yok. bu ne ya viop forumuda olsa arada konu dışına çıkıldığında en azından doğru şeylerden bahsediliyor hırsıza hırsız çapsıza çapsız demek zorundasın gel gör ki yalancı dolandırıcıya sahip çıkan toplasan bir elin parmaklarını geçmez ama yönetim bu durumda müdahalede bulunmaz ise bu lafı .ıçından anlayanların sesi daha çok çıkacak bu gidişle. temelli atın bunları yahu bunlar zaten hırsızlıktan yalandan dolandan beslenen insanlar huzurumuzu bozmaya ne hakları var. yönetimi yalakaları atmaya davet ediyorum.

Ankara'da yurt dışına kaçırılmaya çalışan 1.5 milyon dolar değerindeki tarihi İncil operasyonla ele geçirildi
    Başkentte, Bizans dönemine ait İncil'i yurt dışına kaçırmaya çalışan Suriye uyruklu şüpheli, polisin operasyonuyla yakalandı. Yaklaşık 1 milyon 500 bin dolar değerinde olduğu belirtilen İncil'de Hazreti İsa, sol elinde kitap tutarken ve sağ eliyle "takdis işareti" yaparken tasvir ediliyor
    Alınan bilgiye göre, Hazreti İsa, Meryem Ana ile Hristiyanlıkta kutsal kabul edilen Aziz Petrus ve çift başlı yılan figürleri bulunan İncil'in Suriye'den Ankara'ya getirileceği istihbaratını alan Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şubesi ekipleri harekete geçti.
    İncil'in, Keçiören Hasköy Mahallesi'ndeki 31 SAB 349 plakalı araçla yurt dışına kaçırılacağı istihbaratına ulaşan ekipler, aracı takibe aldı.
    Aytepe Sokak'ta durdurulan araçta bulunan Suriye uyruklu Muhammed D. gözaltına alınırken 1 milyon 500 bin dolar değerinde olduğu belirtilen İncil'e el konuldu.
    Muhammed D, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
    SAYFALARI ALTIN YALDIZLI MOTİFLERLE SÜSLENMİŞ
    İncil'de haleyle betimlenen Hazreti İsa'nın sol elinde kitap tuttuğu, sağ eliyle "takdis işareti" yaptığı görülüyor, ayrıca "Pantokrator İsa" adı verilen ikona yer alıyor.
    Ceylan derisinden yapılan ve sayfalarında altın yaldızlı motiflerin bulunduğu kitapta, Hristiyanlığı kıtalar arasında yaymaya çalışan Aziz Pavlus, çift başlı yılanlar ve "Baş Melek Gabriel" de tasvir ediliyor.

Kuzey Kore-ABD geriliminde yine tansiyonu yükseltecek bir açıklama geldi...
    Kuzey Kore-ABD geriliminde Kuzey Kore tarafından yapılan son açıklamada, ABD’nin gerilimi tırmandırmaya ve düşmanca eylemlerine son vermemesi halinde ülkeyi 'alev denizine' dönüştürmeye hazır olduklarını belirtti.
    Kuzey Kore resmi haber ajansı KCNA'nın aktardığı açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "ABD Başkanı Donald Trump'ın düşüncesiz davranışları yalnızca ordu ve halkımızın misilleme isteğini güçlendirmeye yarayacak, kıyamet gününe zemin hazırlayacak. Trump bunu aklından çıkarmamalı" ifadesini kullandı
    İsmi açıklanmayan yetkilinin açıklamalarında şu ifadeler yer aldı. "Bir kez daha Amerika'nın bunak psikopatını kapıldığı bu histeriye karşı uyarıyoruz. Yaptırımları, ABD'yi alev denizine çevirecek nükleer bir felakete davetiye çıkaran bir intihar eyleminden ibaret"
    ABD ve Kuzey Kore arasındaki gerilim özellikle ABD Başkanı Donald Trump'ın 20 Ocak'ta başkanlığa gelmesinin ardından arttı.

88.200 den yükseliş trend ine giren bir vop endeksi 138.475 tepe yapıyor gevşeme başlıyor. 125.350 e kadar salıyor ve 50.000 puanlık bir yükselişi 13 bin puanlık bir düşüşle düzeltme tamamlandı görüntüsü veriliyor. arkada 37 bin puanlık boşluk dururken tekrar yükseliş trend ine giriyoruz diye düşünmenin bana göre mantıklı hiç bi tarafı yok. tabiki bunu uzun vade düşünenler için konuşuyorum. zaman zaman gelebilecek yükselişlerde trade etmeğe mani değildir.bende kendi anlayışıma göre okuduğum grafiği sesli olarak düşünüp paylaştım. asla YTD YTD YTD..
    Son düzenleme : karar_anı; 01-10-2017 saat: 19:29.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Sayfa 113/1006 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •