Sayfa 12/21 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Arama sonucu : 165 madde; 89 - 96 arası.

Konu: +++ son dakika +++ borsa ₺

1. Anel Elektrik (ANELE, Nötr): Fujita Corporation Katar Doha Şubesi ile Katar Devletinde mukim iştiraki ANEL MEP Maintenance and Operations LLC arasında, Katar Devletinde inşası devam eden Qatar Integrated Railway Project kapsamında yer alan Yeşil Hat Tren Depolama Alanı Projesinin (Green Line Stabling Yard) elektrik ve mekanik işlerinin yapılmasına yönelik 159mn Katar Riyali (yaklaşık 43,7mn USD) tutarındaki niyet mektubunun imzalandığı 26/9/2017 tarihinde KAP da açıklanmıştır. Söz konusu projeye ilişkin sözleşme 14/10/2017 tarihinde imzalanarak yürürlüğe girmiştir. Doha Metrosuna bağlı projenin, 2018 yılı sonunda bitirilmesi planlanmaktadır.

2.  Alıntı Originally Posted by ilhan_34 Yazıyı Oku
    Sayın intermes uluun için grafik yorum rica etsem iyi işler bol kazançlar
    Sn.İlhan blancoya kadar kademeli olarak 3.40-50 civarına gelebilecegini tahmin ediyorum ancak ortam bu şekilde devam ederse...
    Ayrıca sermayeyi tek şirkete yatırmamak lazım yukarda yazdığım bilanco beklentisi yüksek firmalara da paylaştırabilirsiniz.

3. Yünsa için yorumunuzu rica ederim. Saygılar.

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yakup Yazıyı Oku
    Yünsa için yorumunuzu rica ederim. Saygılar.

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yunsa gecen yılı zararla kapatmıs son dönem karı düşük yeni yatırım yapıyor sanırım beklentisi bu olsa gerek.. Yanlış hatırlamıyorsam alanında tek lider bir firma kapasite artırdıktan sonra bu alanda dunyada rakibi yok diye biliyorum.. Ancak kar yapamayan şirketler benim radarımdan cıkıyor.
    Son düzenleme : intermes; 17-10-2017 saat: 11:48.

5. Doğrudan yatırımlar 8 ayda yüzde 28,8 arttı

by BloombergHT
    Eki 17, 2017 11:37 ÖÖ

Türkiye'deki doğrudan yatırımlar, bu yılın 8 ayında 2016'nın aynı dönemine göre yüzde 28,8 artarak 4 milyar 851 milyon dolara ulaştı

6. ECB/CONSTANCİO, "PARA POLİTİKASI, YENİDEN AYARLAMAYA GİDİLSE BİLE OLDUKÇA GEVŞEK DURUŞUNU DEVAM ETTİRECEK"

Yani para bol sıkıntı yok ihtiyac olunca matbaa calışıyor tomar tomar kaat.. Altınmı bu sıkalım diyor..

7. Algyo sevemedim seni bir türlü ama bu sefer 44 ü kırdın sanırım

8. Aksam bir miktar prkme aldım bir gelişme olabilir diye...

Sayfa 12/21 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •