Onemli Gunler Banner
Sayfa 121/178 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon
Arama sonucu : 1420 madde; 961 - 968 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. GES e dair bir kap gelmedikce sn.kazanckapisi dostumun dediği gibi sırtımıza tknosa yazılı ges panellerini yükleyip pr yapmak gerekecek sanki

2.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Geçmişte gedza hissesinde yaklaşık 3 yıla kadar beklemiştim sabırla Allah var güzel ekmek yedik.Tknosada da Allah ömür verirse bir 3 sene bekleyebilirsem güzel ekmek yeriz düşüncesindeyim bakalım zaman neyi gösterecek.
    dostum inanır mısın bilmiyorum benim 12 ay içinde teknosadan 80 tl lik bir fiyatı görmesini bekliyorum...gesanda da ilkin bazı rakamları telafüs ettiğimde bir çok kişi bu adam hayal kuruyor diye düşündüler...ama bu öngörülerim gerçekleşti...işte teknosadan da böyle bir beklentim var...

nedenleri şudur : yıllarca yatmış bir şirket ...4,35 dolardan arz olmuş olup ,5,2 dolar zirvesi olan bir hissedir...artık çağa ayak uydurmaya başlamış...kendini yenilemiş ,büyümek için her türlü adımı atıyor...özelikle de e-ticaret ,pazaryeri uygulaması vede ges işleri büyük potansiyeller sunuyor...

piyasa potansiyeli yavaş yavaş görüyor...fonların alışları 15 milyonu aştı...istikrarlı ve büyük karlar yapmaya başladı...elektronik perakendeciliği ,gıda perakendeciliği gibi değildir...çok daha değerli bir sektördür....ileride 15-20 fk lardan rahat değer görür...

bizim şu anda tek yapmamız gereken sabır ile beklemektir...artık kime ne kadar nasip olur bilemem..ama ben riski çok düşük görüyorum...daha dün dahi bir arkadaşıma borsada bir çok hisse şişmiş iken teknosanın riskinin minimum olduğunu söyledim...kendisine alınabileceğini söyledim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Eyvallah abi sizde benim gibi düşünüyorsanız insallah doğru yoldayız.

4. Sabırla bekliyorum iklimsa kaplarını ..

5. Beklenen haber geldi sanırım.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 24 Ekim'de kapta var.

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by delpiero7474 Yazıyı Oku
    Beklenen haber geldi sanırım.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şirketin bunu özel durum açıklaması adı altında bildirmesi gerekir. Neden böyle yapıyorlar

8. Zaten açıkladı kap haberlerinde var

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 121/178 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •