Sayfa 125/136 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    sayı nkeko bılanco ne beklıyorsun acaba herkez bılanco dıyor bır darbede ordan gelırse 20 ye yol alır bu
    sektörde ödemeler genelikle son iki çeyrekte yapıldığı için çok iyi bilanço bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. bir an önce gelse de bilanço, önümüzü görsek. Şirket iyi, beklentiler iyi ama rezil bir tahtası var maalesef, hemen ilk olumsuzlukta -4 -5 yakıyor, sabırları gerçekten çok zorluyor. Endeks kötü tamam ama çoğu hisse -2lerde, biz şu an -6dayız. Bilançoyu göreceğim Allah izin verirse, sonrasına sonra bakacağım.

3.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    bir an önce gelse de bilanço, önümüzü görsek. Şirket iyi, beklentiler iyi ama rezil bir tahtası var maalesef, hemen ilk olumsuzlukta -4 -5 yakıyor, sabırları gerçekten çok zorluyor. Endeks kötü tamam ama çoğu hisse -2lerde, biz şu an -6dayız. Bilançoyu göreceğim Allah izin verirse, sonrasına sonra bakacağım.
    sabırları zorluyor gerçekten...dayanmak çok zor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sabırları zorluyor gerçekten...dayanmak çok zor...
    Elimde brsan var , bu günlerde herşeye rağmen portföyü yukarı taşıyor oraya ciddi ağırlık kaydırmıştım ancak brlsm alan çok kişi oldu ben alınca. Oradaki arkadaşlardan soranlar oluyor, hisse de son zamanlarda daha da gerileyince onlar adına da ayrıca stres yarattı bende. Herkese sabır ,bilançoyu görmek lazım dedikçe daha da aşağı geldi artık nasibimizde ne varsa onu göreceğiz Allah izin verirse.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sabırları çok zorluyorlar..bakalım bu işin altından ne çıkacak...ilginç bir şekilde hala beklemedeyim...hala trade etmeye korkuyorum..geçmişte gesanda yaptığım hatanın burada tekrarlanmasından korkuyorum...sabır sabır sabır diyorum kendim için...sizleri bilmem..herkesin kararı kendinedir...karı da zararı da bu vereceğimiz karara göre alacağız...
    Slm sevgili keko dostum kısmet burada da birliktelik oldu nyse hayırlı kazançlar bu hisseyi yeutup. Daki goya analizcilir 40-45 lerdecokovduler ve ky ye maliyiktilar şimdi de pek iyi değilmiş beklenti felan kalmadı mabinda yazarak hisseye baskı kuruyorlar benim için sorun değil 38 den basladimdustukce kasaya atıyorum hedefim 2025 ve geleceği görmek hakkımızda hayirlisi
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. 40-45 de çok övmediler, özellikle 13-26 hareketinde hergün tavana yakın giderken çok övdüler, sonra iki kere 36 ya gidip ikili tepe yaptı o dönem de çok övdüler çünkü o dönem deli gibi kap atıyordu. Neredeyse 1 aydır kap yok. Yani başka bahane bulalım..

Gesanın geçen sene 60lı fiyatlarda bezdirmesiyle kıyaslanıyor ama gesan o dönem yukarı iğne atar sonra yedire yedire geri dönerdi yani aslında yataydı hareketi, bir türlü beklenen çıkışı yapamıyordu. Brlsm iki haftadır endeksin çok üzerinde dayak yiyor. Piyasa da kayıtsız bu düşüşe öyle çok düştü diye yüklü bir alımgelmiyor her şeyi geçtim tepki bile veremiyor.

7. 1 uye kalmısım gecen ay tepedeyken 30-40 kısı oluyordu burada tweter dahı cok konusuldu gelen cok olmustu yavas yavas bıktı ınsanlar 2 aydır enflasyon karsısında para yarıdan fazla düştü.

8.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    1 uye kalmısım gecen ay tepedeyken 30-40 kısı oluyordu burada tweter dahı cok konusuldu gelen cok olmustu yavas yavas bıktı ınsanlar 2 aydır enflasyon karsısında para yarıdan fazla düştü.
    doğrudur dostum...umarım tahta yapıcılar artık bu hisseye el atar...gerçekten de çok gevşedi...güzel bilanço ile birlikte atağa geçmesini beklerim ama bilançoya kadar da her halde bir iki hafta var..direnebilirsek iyi olacak..

Sayfa 125/136 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •