Sayfa 126/601 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

Şirket o haber etkisiyle mi oldu bilmiyorum ama 3.20 lere çekildi ve güzel güç topladı.
    Bu sefer güçlü geldi. Karakteristiğine ters olarak bir kaç gündür endeksi takmıyor.
    Bugünkü hareketi ayrıca özeldi.
    Çünkü daha önce de bu fiyatlara seans içi gelmiş fakat 3.60 üzeri tutunamamıştı. Bugün üstelik endeks eksi iken 58-59 da tutundukça tutundu. Adeta sinyal verdi benim gözüm yukarıda.

Daha önce de petrol fiyatları konusunu yazmıştım ama arkadaşlar yakıtı anlaşmaya göre devlet temin ediyor diyerek kar üzerinde etkisi olmayacağını yazmışlardı.

Ben yine de petrol fiyatlarının düşmesinin kar üzerinde olumlu etki edeceğini düşünüyorum.

2. Petrol fiyatlarındaki düşüş önümüzdeki dönem Aksa Antalya DGKÇ ile Kıbrıs fuel oil santralleri için olumlu olacak ancak Afrika için etkisi nötr.
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Şirket o haber etkisiyle mi oldu bilmiyorum ama 3.20 lere çekildi ve güzel güç topladı.
    Bu sefer güçlü geldi. Karakteristiğine ters olarak bir kaç gündür endeksi takmıyor.
    Bugünkü hareketi ayrıca özeldi.
    Çünkü daha önce de bu fiyatlara seans içi gelmiş fakat 3.60 üzeri tutunamamıştı. Bugün üstelik endeks eksi iken 58-59 da tutundukça tutundu. Adeta sinyal verdi benim gözüm yukarıda.

Daha önce de petrol fiyatları konusunu yazmıştım ama arkadaşlar yakıtı anlaşmaya göre devlet temin ediyor diyerek kar üzerinde etkisi olmayacağını yazmışlardı.

Ben yine de petrol fiyatlarının düşmesinin kar üzerinde olumlu etki edeceğini düşünüyorum.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bakalım yeni girenlere hoşgeldin partisi yapacak mı sevgili speğimiz.. Eğer yapmazsa zaten hedef çok daha yukarılarıdır demek.. İzleyelim görelim..

4. Bugün elemanlar glyho takılıyorlar çok bir hareket olmayacak gibi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 2 yıllık tahvil %9 oldu.

böyle giderse yakında AKSEN'de faiz giderini aramızda para toplayarak ödeyebilir hale geleceğiz gibi.

fiyatlayacak o kadar çok şey varki. Kısmet

6. Afrika’da ki alacaklar sürekli yükseliyor. Şirket finansal borçlar aynı kalıyor. afrikadan verilen elektrik parasını tahsilat etmede sorun var mı acaba?

7. Hayırdır, bilanço mu geldi ?
     Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Afrika�da ki alacaklar sürekli yükseliyor. Şirket finansal borçlar aynı kalıyor. afrikadan verilen elektrik parasını tahsilat etmede sorun var mı acaba?
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

8.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Hayırdır, bilanço mu geldi ?

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bir an bende öyle sandım. Allah allah diyorum aksen erkenden mi göndermiş bilançoyu diye

arkadaş forumda ufak bir panik ortamı yaratayım dedi galiba borç morç deyince eyvah afrika bu çeyrek hiç mi para vermemiş dedim ilk anda.

Sayfa 126/601 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •