Sayfa 136/1001 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

UEFA, Kadınlar Şampiyonlar Ligi Finali, Avrupa Ligi Finali ve Atatürk Olimpiyat Stadı'nda düzenlenecek olan Şampiyonlar Ligi Finali'nin süresiz olarak ertelendiğini açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

İçişleri; Batman, Ergani, Eğil, Lice, Silvan, Güroymak, Halfeli, Gökçebağ belediye başkanlarını görevden uzaklaştırarak yeni görevlendirme yaptı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,871
    700 sene önceki tarihi olayların gerçekliği tartışılabilir. 70 sene önceki somut ve belgeli gerçekleri tartışmanın hiç anlamı yoktur. İstediğiniz kadar uğraşın çaptımazsınız. Belgeli ve somuttur. 70 SENE SONRA BU GÜNLERİ YAZAN TARİHE DE İTİRAZ EDEN cahil kesim ve yalaka takımı yine olacaktır. Mümbit bir ülkedir. Atamız bile bitirememiştir bu tayfayı.

Fatih Terim : Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin.

Sayfa 136/1001 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •